Rynna do dachówki

witam . co panstwo proponujecie za orynnowanie gdzie na dachu lezy dachówka creatona cera - pfanne brazowa glazurowana, chodzi mi i o wyglad i o jakosc, wiem ze najlepiej wygladała by miedz ale wiadomo koszty sa nie małe, pózniej tytan cynk jest oki ale znowu jest jasny kolor , moze cos stalowego pod kolorek dachówki ale nie mam pojecia jaki producent na rynku jest w miare dobry w rynnach stalowych, a pcv mnie jakos nie przekonuje i odpada wiec moze ktos miał podobny dylemat i jest zadowolony ze swojej decyzji i wyboru z, którym mógł by sie teraz podzielic licze na panstwa doswiadczenie .


odpowiedz
Jak nie miedź lub tytancynk, to sprawdź wszystkie powlekane stalowe, firma w zasadzie obojętna, wszystko podobnej jakości, napewno dobierzesz jakiś odpowiedni kolor, firmy Pruszyński i Galeco robią głębszy profil rynny, możę tym się kieruj, choć pozostałe systemy też moim zdaniem mają dobrą pojemność.

Nikt mnie nie przekona że białe jest białe, a czarne to czarne !


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
dzieki za info. przemysle i rozeznam sprawe jak to wszystko wyglada


odpowiedz
Tytan cynk nie jest obecnie jakoś zaporowo drogi. Może być patynowany. Wtedy nie jest już "za jasny", jest jednak zdecydowanie droższy.Wygląda na prawdę ciekawie. Ze stali powiesiłbym Rainline Lindaba.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Do takiego układu jaki masz na dachu proponuję orynnowanie z blachy cynkow-tytanowej firmy VM ZInc w kolorze Anthra. Proszę rzucić okiem na krak-zinc.pl

Rafał


Profil Wiad. Pryw. www

odpowiedz

E-ogródek

E-instalacje

E-mieszkanie

  • Jak kupować materac?

    Jak kupować materac?

    Zakup materaca to inwestycja w nasz dobry sen i dobre samopoczucie w ciągu dnia. Dobry materac to zdrowy kręgosłup, złagodzenie objawów alergii...

E-izolacje

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter