« Zobacz poprzedni temat
re
Zobacz następny temat »
Wybudowałem dom za blisko drogi.

Problemy z odbiorem domu

Embarassed Prosze o radę-informację! Urzędnik z nadzoru budowlanego zakwestionował mi 2 dokumenty Evil or Very Mad Evil or Very Mad a co za tym idzie 2 sytuacje na budowie. Woda została podłaczona na innej ścianie niż w dokumentacji zatwierdzonej przez ZUD i szambo jest dalej i bardziej pod kątem w stosunku do projektu- 1-2metry może ,ale jednak . Czy ktoś z Państwa wypowie sie na ile są to poważne odstępstwa od projektu, i co z tym mogę zrobic!
Ktoś z państwa już się kiedyś wypowiadał na temat mojego kierownika budowy Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Fakt, to są odstepstwa, ale z drugiej strony jakiś wredny ten urzędnik, żeby tak sie czepiać jednego metra Smile


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
To są bardzo poważne odstępstwa które kwalifikują się do zmiany pozwolenia na budowę, poczekaj na decyzję organu nadzoru co będą ci kazali uzupełnić - a tak poza tym to do d....y ten twój geodeta geodeta.

Nadzory budowlane - zapytaj.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Dziękuję za radę! Tak robię-czekam Confused


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Do Bogny - zmiany większe niż jeden metr trzeba dać ponownie na ZUD. Poza tym 1m to duża różnica. Odległość minimalna uzbrojenia innego od wod-kan jest 1,5 m . Sama widzisz, że jak przesuniesz coś o 2 m to możesz spotkać się np z gazem.
Jeżeli to tylko Twoje hobby to proponuję jakieś książki może poczytać, bo wprowadzasz ludzi w błąd.

projekty przyłączy wod-kan. info na priv.


Profil Wiad. Pryw. www

odpowiedz
Nie wprowadzam w żaden błąd - napisałam że są to odstępstwa, proszę czytać uważnie

moje kobiece hobby - budowlanka:)


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Ten spór o jedno słowo lub jak kto woli o 1 m, jest niepotrzebny! wiadomo, na budowie wszystko powinno być Tip-top. Tylko skąd go wziąść Confused Razz Połowę fachowców można pozwać do sądu. W projekcie są błędy, np naprzeciwległe sciany różnią się długością.W projekcie jest wyliczona klepka na podłogę ale brak wyliczenia i specyfikacji drewna na więżbę dachową. Po nie pijących fachowcach zostaje mi wiadro puszek po piwie, po pijących, worek!
Jak nie ginie materiał, to za mało zamówli. Znają się na robocie, wszystkiego nauczyli się w Brytanii, a i tak o czymś zapomną! Prosiłam, niech dopilnują, żeby smrodem z szamba nie zaciągało , zaciąga etc Poczekamy, uwidimy co z tym odborem będzie!


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz

E-łazienki

Urządzone.pl

E-dach

E-izolacje

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter