Jak zareklamować swoją własną firmę?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 630
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Jak zareklamować swoją własną firmę?

autor: tetate » 13 gru 2021, 11:48

Mam pytanie o instagram.
Co zrobić, żeby zdobyć więcej obserwujących? Przeczytałam kilka ebookow i wdrożyłam działania jak: tworzenie codziennie Instastory, treści poradnikowe, oznaczanie innych Profili, komentuje też aktywnie zdjęcia u innych zarówno o podobnej tematyce jak i swoich potencjalnych Klientów. Robiłam też konkursy, z marnym skutkiem +kilkanaście obserwacji ktire potem zniknęły. Próbowałam dzialac z kilkoma Influencerami i też średnio to wyszło. Co mogę jeszcze zrobić? Jakie są Wasze sposoby, bo ja im bardziej się staram tym mniejsze nam zasięgi..

nowa.kamila
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2022, 17:48
Re: Jak zareklamować swoją własną firmę?

autor: nowa.kamila » 17 sty 2022, 17:58

W naszej firmie kupujemy kalendarze książkowe z logo firmy i organizery dla pracowników ale też właśnie jako forma reklamy w prezencie dla klientów i jak do tej pory świetnie się to sprawdza. Bardzo fajne i praktyczne uzupełnienie dla promocji firmy. Zamawiamy je u producenta kalendarzy książkowych, bardzo solidnie wykonane, świetnie wyglądają, można też wybrać jakąś indywidualną grafikę czy zdjęcie, żeby atrakcyjnie się prezentowały no i były właśnie formą reklamy dla biznesu.

margorav
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2021, 13:42
Kontaktowanie:
Re: Jak zareklamować swoją własną firmę?

autor: margorav » 08 lut 2022, 11:45

Warto pomyśleć o też reklamie własnej firmy w ccig. Dodatkowo oprócz marketingu firma zajmuję się obsługą klienta i swego rodzaju botami.

pytlakM
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 24 maja 2018, 14:14
Re: Jak zareklamować swoją własną firmę?

autor: pytlakM » 17 mar 2022, 9:33

form reklamy jest całe mnóstwo, banery, ulotki, pozycjonowanie, prowadzenie kanałów w SM czy wystawianie się na targach. Wiem, że w następnym tyg np. są targi reklamy remadays i tam zawsze sporo firm promuje swoje produkty i usługi.

makowiecki
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 01 paź 2021, 9:08
Re: Jak zareklamować swoją własną firmę?

autor: makowiecki » 17 mar 2022, 11:38

Tak jak już wcześniej wspomiano, pozycjonowanie będzie tutaj strzałem w dziesiątkę. Jeśli nie macie namiaru na żadną rzetelną firmę, to warto poszukać informacji w sieci.

hylia7044
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 02 gru 2021, 15:57
Re: Jak zareklamować swoją własną firmę?

autor: hylia7044 » 10 kwie 2022, 19:17

Myślę, że warto zastanawiać się nad pozycjonowaniem. Ten temat może was zainteresować. Zwłaszcza jeśli chcecie zadbać o dobrą reklamę dla swojej firmy.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów