Gaz płynny w łazience- Czy mozna?

Dowiedz się wszystkiego o instalacjach gazowych, które zagwarantują Ci bezpieczne i przyjazne mieszkanie. Wybierz odpowiedni piec gazowy - funkcjonalny i praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

arecki1338
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 25 sty 2006, 12:47
Gaz płynny w łazience- Czy mozna?

autor: arecki1338 » 27 gru 2009, 5:51

Witam, szukam zdjec zrealizowanych kotlowni na gaz plynny z piecem kondesacyjnym. Zastanawiam sie nad takim rozwiazaniem,ale chcialbym to zobaczyc zanim podejme jakies decyzje:) Czy rury musze rzeczywiscie isc po wierzchu scian? nie ma innej mozliwosci? I zasadnicze pytanie, czy przy gazie plynnym kotlownia moze byc w łazience?? Z tego co doczytalem to nie, ale wedlug gasplu i dragongazu tak.Moze sie cos zmienilo o czym nie wiem. Mam tez druga opcje, piec na poddaszu nieuzytkowym, czy obecne przepisy zezwalaja na cos takiego?

Awatar użytkownika
lpg
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 27 gru 2009, 20:19
Kontaktowanie:
Re: Gaz płynny w łazience- Czy mozna?

autor: lpg » 30 gru 2009, 12:58

cześć,

zerknij do wątku:

ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY, OGRZEWANIE propan-butan

viewtopic.php?t=19286

Pozdrawiam, M

Awatar użytkownika
luxus
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 457
Rejestracja: 22 gru 2007, 20:29
Lokalizacja: CK
Re: Gaz płynny w łazience- Czy mozna?

autor: luxus » 30 gru 2009, 20:59

witam. nie rozumiem jaki to problem umiescic kawalek rury w odpowiedni sposob na scianie pomieszczenia??? uwazam ze to caly urok kotłowni ,ktora jest tak naprawde sercem bydynku z uwagi na c.o.i c.w.u. by wygladala ona jak kotlownia .... pieknie rozplanowany uklad pomp,zaworow itp. naprawde cieszy oko... tak jak kuchnia czy salon,tak kotlownia musi miec swoj urok. pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego w nowym roku ale i dobrego i "zdrowego " Nowego Roku :D

arecki1338
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 25 sty 2006, 12:47
Re: Gaz płynny w łazience- Czy mozna?

autor: arecki1338 » 30 gru 2009, 21:06

problemem nie sa rurki w kotlowni, tylko od wejscia do domu do samej kotlowni, ktora wg projektu ma znajdowac sie w lazience, a ja zamierzam ja przeniesc na poddasze nieuzytkowe. Nie chcialbym zeby rurki mi szly po scianach w wiekszosci pomieszczen w domu.

Awatar użytkownika
luxus
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 457
Rejestracja: 22 gru 2007, 20:29
Lokalizacja: CK
Re: Gaz płynny w łazience- Czy mozna?

autor: luxus » 02 sty 2010, 16:30

proponuje lut twardy ,proba szczelnosci i mozna to zabudowac lekka zabudowa ....i po problemie.mozesz tez zrobic to czarna rura bez szwu spawaną pozdrawiam


Wróć do „Instalacje gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 50 gości

Gotowe projekty domów