Budowa ściany z osb-pomocy!!

Szukasz odpowiedniego materiału na ściany swojego domu? Nie wiesz jakie materiały będą odpowiednie do ich wzniesienia i wykończenia? Jakie trzeba ponieść koszty wynajęcia ekipy remontowej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Paweł P.
Budowa ściany z osb-pomocy!!

autor: Paweł P. » 30 sty 2006, 18:46

Mam pytanie mam do zabudowania taras o wym 3,00m na 4,60m wys. 3,00m - nie mogę zabudować suporeksem cegłą itp bo pod ciężarem dół domu może nie wytrzymać, a poza tym na budowę tzw rozbieralną nie trzeba zezwolenia. Moż mi ktoś poda jakis pomysł. Myślałem o płytach osb, wełnie mineralnej,belkach drewnianych i styropianie na zewnątrz, ktoś mi mówił ,że mozna zrobić stelarz z metalowych kątowników zmiast belek. Może ma ktoś jakis sprawdzony pomysł???Odpowiedź prosiłbym na mail pawelpu@wp.pl

Gość

autor: Gość » 31 sty 2006, 14:24

A jak masz zrobione pod tym fundamenty? Czy to dodatkowe pomiezcenie to ma być tylko altanka czy normalny pokój? Jak altanka to możesz zrobić na drewnianej konstrukcji i ocieplić wełną .

Paweł P.

autor: Paweł P. » 31 sty 2006, 21:11

Fundamenty napewno wytrzymaja lekką zabudowę


Wróć do „Ściany”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości

Gotowe projekty domów