Aranżacja salonu - jakie dodatki

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Borysek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 299
Rejestracja: 09 lip 2016, 14:53
Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: Borysek11 » 28 lis 2017, 17:38

Witam,
Kończymy właśnie remont salonu i szukamy fajnych dekoracji, które nadadzą stylu dla wnętrza. Co możemy dodać oprócz klasycznych mebli, sofy, stołu itd. Z góry dzięki :)

KolosRes22
Aktywny
Aktywny
Posty: 138
Rejestracja: 09 gru 2016, 21:01
Kontaktowanie:
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: KolosRes22 » 29 lis 2017, 0:08

Mi bardzo do gustu przypadł styl skandynawski i myślę że może cos w tym kierunku możesz popatrzeć jakieś dodatkowe elementy drewniane np. donice bądź specjalne obrazy czy ramy żeby ściany nie były takie puste :)

seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: seba676 » 29 lis 2017, 10:50

Coraz częściej stawiamy na styl skandynawski i myślę, że jest to fajny kierunek bo w takich wnętrzach czujemy się dużo lepiej i jest bardziej przytulnie niż w całkiem surowych stanie. Jeżeli szukasz wyjątkowych ozdób w takim stylu to zerknij do oferty sklepu swdecore.pl gdzie ostatnio znalazłem również piękne wysokie donice nawet po 90cm, które również w nowoczesnym salonie wyglądałby genialnie :)

Kortenik
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 18 kwie 2017, 7:26
Kontaktowanie:
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: Kortenik » 01 gru 2017, 19:03

Widziałem i muszę przyznać, że mają się czym pochwalić. Mi bardzo spodobał się ten model donicy ze zdjęcia w ich sklepie. Świetny dodatek do salonu nawet może posłużyć jako taka lampka długimi jesiennymi wieczorami. A wy co sądzicie, warto kupić?

donica_rossa_75_cm_led_rgb_niebieski_aranzacja_2-600x600.jpg

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: lideropinii » 05 gru 2017, 19:36

Rzecz może banalna, ale często zaniedbywana przy aranżacjach to oświetlenie, nie tylko to główne, ale też aranżacyjne.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

KamilaMeble
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 440
Rejestracja: 05 gru 2014, 11:03
Kontaktowanie:
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: KamilaMeble » 06 gru 2017, 12:37

O ile się nie mylę to donica ledowa, prawda? W salonie zawsze będzie stanowić o bardzo fajnym dodatku i sprawdzi się głównie w nowoczesnym stylu, innym ciekawym dodatkiem mogą być np taśmy ledowe lub fototapeta na ścianie.
meble z dostawą do domu.

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: malaka » 06 gru 2017, 16:21

Podoba mi się aranżacja ze zdjęcia. Choć te palety pewnie ne są zbyt wygodne...

Tomko43
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:11
Lokalizacja: Białystok
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: Tomko43 » 06 gru 2017, 22:48

Donica jest piękna i zgadzam się z Wami, że aranżacja ze zdjęcia wygląda naprawdę ciekawie, jednak palety bez dodatkowych poduszek na pewno nie są wygodne :) Tego typu dodatki nadają właśnie uroku dla wnętrz, więc myślę że jest to strzał w dziesiątkę!

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: karolinamak » 11 gru 2017, 23:44

Ja chyba jednak wolę spokojniejsze aranżacje.. Ta jest dla mnie zbyt krzykliwa. Stawiam raczej na pastele, ciepłe dodatki i drewno. Na ścianach wiszą drewniane ramki na zdjęcia kupione na sklepzramami.pl wypełnione wspólnymi zdjęciami :) jest przytulnie.

Mayenna
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 17 mar 2017, 10:54
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: Mayenna » 13 gru 2017, 12:14

A ja chciałabym się Was podpytać odnośnie aranżacji salonu. Z moim mężem zamierzamy bowiem przeprowadzić wkrótce remont w naszym mieszkaniu. Kupiliśmy je na rynku wtórnym i nie ukrywam, że po kilku latach remont jest po prostu niezbędny. Mąż chciałby trochę "zaszaleć" z urządzaniem wnętrz i na podstawie tego artykułu - [więcej informacji poprzez PW] twierdzi, że na przykład ściany w salonie moglibyśmy zrobić w dwóch kolorach albo namalować na jednej, centralnej jakieś motywy, powiedzmy, przyrodnicze. Ja się zastanawiam, czy to nie byłaby za duża ekstrawagancja, a jak Wy sądzicie?

Borysek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 299
Rejestracja: 09 lip 2016, 14:53
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: Borysek11 » 14 gru 2017, 21:51

Kurczę no mega mi się podoba ta donica i widzę, że mają ich dość duży wybór. Muszę skonsultować to z żonką i myślę że któryś model wybierzemy ale pewnie będzie to właśnie
donica LED. Pozdrawiam i na pewno dam Wam znać jak ostatecznie postanowiliśmy zaaranżować salon i może zrobię jakieś zdjęcia :)

madzia88
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2017, 13:44
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: madzia88 » 16 gru 2017, 16:24

Niestety 5 lat temu miałam nieprzyjemności związane z firmą której pracownicy montowali u mnie w domu blat kuchenny. Uszkodzili podłogę, wiercąc dziury wiertarką natrafili na instalację elektryczną. Z tego powodu prócz estetycznego i nowoczesnego wyglądu mebli zależało mi na firmie która posiada ubezpieczenie prac montażowych. Wybór padł więc na Indeco Trójmiasto. Panowie właśnie wczoraj skończyli pracę montażowe nowej szafy na wymiar w sypialni i wszystko przebiegło naprawdę sprawnie i bezproblemowo. A sama szafa extra wygląda.

Daria87
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 14 gru 2017, 14:47
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: Daria87 » 16 gru 2017, 16:39

Mój salon połączony z przedpokojem. Całość zachowana jest w stylu skandynawskim, a do przedpokoju kupiliśmy na Mebel-Partner bardzo designerski wieszak. Poza tym przymierzamy się do zakupu jakiejś ciekawej lampki ozdobnej i przytulnych poduszek :)

Veraseto77
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2017, 8:55
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: Veraseto77 » 18 gru 2017, 8:59

Polecam urządzić mieszkanie w stylu skandynawskim. Pięknie to wygląda. Białe, jasne kolory z jasnym wnętrzem i dodatkami. Wyposażenie do tego dobierz również w jasnych, pasujących kolorach ;) Moja córka urządziła się tak w mieszkanku i na prawdę pięknie wygląda ;)

AdidarMeble
Aktywny
Aktywny
Posty: 217
Rejestracja: 16 lut 2016, 14:42
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: AdidarMeble » 18 gru 2017, 11:40

Styl skandynawski też może się znudzić, tutaj warto po prostu urządzić swoje mieszkanie w takim stylu abyśmy byli zadowoleni, czasami warto połączyć ze sobą kilka stylów i kolorystyki aby efekt był znakomity. To samo dotyczy mebli.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

Gotowe projekty domów