Kompleksowy remont łazienki - pomocy!

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
Kaacper121
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 20 lip 2017, 8:29
Kompleksowy remont łazienki - pomocy!

autor: Kaacper121 » 29 sie 2017, 8:40

Cześć,

od września, najpóźniej od października rozpoczynam generalny remont mojej łazienki. Do zrobienia jest wszystko nowe kafelki, instalacje absolutnie od 0. Liczę się z kosztami jednak staram się kupować wszystko z głową. Wannę oraz meble łazienkowe zamówiłem z Łazienki ABC, kafelki, kleje, rury z castormay bo wychodziło tam najtaniej. Zastanawiam się również czy iść po kosztach i kupić zwykły kompakt czy może jak robić to robić i postawić na stelaż z jakąś ładną miską. Podejrzewam, że kompakt kupie za 600 zł a miska ze stelażem to średnio 1000 zł + do tego kwestia robocizny. Jest ktoś w stanie podpowiedzieć, jaki jest koszt instalacji takiego stelaża + obrobienia go płytkami?

Bossman
Aktywny
Aktywny
Posty: 211
Rejestracja: 04 cze 2013, 8:51
Lokalizacja: Suwałki
Re: Kompleksowy remont łazienki - pomocy!

autor: Bossman » 26 wrz 2017, 17:50

Stelaż plus miska, lepiej wygląda i łatwiej się czyści.
Ja za Rocę (komplet nawet z przyciskami) w Bricomanie dałem jakieś 700 zł - akurat promocja była.

awwa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:51
Re: Kompleksowy remont łazienki - pomocy!

autor: awwa » 21 cze 2019, 20:46

Jeśli chodzi o nowoczesne, stylowe wanny polecam zerknąc do nich Swissliniger. Ależ mają wybór wanien, kabin itd. Chciałam początkowo kabinę ale jak zobaczyłam u nich w ofercie wanny wolnostojące nastąpiła zmiana planów . Super jakość, i dobra cena jak za takie akcesoria

Florekk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 14 mar 2019, 15:10
Re: Kompleksowy remont łazienki - pomocy!

autor: Florekk » 01 lip 2019, 9:23

No to najlepiej będzie jak znajdziesz w okolicy dobrą ekipę fachowców, nie jestem z Twoich okolic wiec nie mam jak do końca pomóc.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów