Gdzie kupić wóżki widłowe?

Dział przeznaczony przede wszystkim dla dekarzy i profesjonalistów. Tutaj poznacie najnowsze narzędzia dekarskie, które przydadzą się w Waszej codziennej pracy.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

Tomko43
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:11
Lokalizacja: Białystok
Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: Tomko43 » 05 lip 2017, 11:23

Witam, chciałem kupić kilka wózków widłowych do nowego magazynu. Przychodzę do Was z zapytaniem, gdzie oferuja najlepsze warunki i mają duza ofertę najlepszych maszyn?

seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: seba676 » 07 lip 2017, 9:12

Jeszcze nie tak dawno sam stałem nad wyborem wózków widłowych, bo poszerzaliśmy swoją działalność. Udąlo mi się znaleźć Lemarpol. Zajmują sie oni sprzedazą wozków widłowych już od 1994. Do wyboru masz zarówno nowe jak i używane modele z różnym napędem tak jak tego potrzebujesz. Również zajmują się serwisem, więc w razie problemów masz od razu fachowców, którzy sobie z tym poradzą.

Borysek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 299
Rejestracja: 09 lip 2016, 14:53
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: Borysek11 » 10 lip 2017, 22:16

Popieram wypowiedź poprzednika i zdecydowanie Lemarpol to odpowiednie miejsce gdzie znajdziesz największy wybór wózków wiidłowych od najlepszych światowych producentów. Na miejscu w magazynie mają wszystkie częsci zamienne w razie jakichkolwiek problemów od razu można dzwonić do nich. Mnie już nie raz uratowali, jak terminy goniły i nie mogłem pozowlić sobie na kilkudniowe przerwy w pracy.

Kortenik
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 18 kwie 2017, 7:26
Kontaktowanie:
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: Kortenik » 24 lip 2017, 22:50

Przy większych inwestycjach moim zdaniem warto wybierać pewne rozwiązania i LemarPol jest zdecydowanie jednym nich. Wieloletnie doświadczenie, bardzo miła obsługa i to co sam zauważyłem, że pracownicy naprawdę fajnie ze sobą u nich wspólpracują. Jak zaczyna pojawiać się jakiś problem z wózkiem to ich niezawodny serwis i możliwość załatwienia części od ręki. Tak powinien działać profesjonalny serwis.

JoachimKon
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:06
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: JoachimKon » 30 lip 2017, 13:25

Współpracujemy z firmą Lemarpol od kilku lat i kontakt jest jak najbardziej w porządku. Jak pojawia się jakaś większa usterka w wózkach bądź potrzebne są części zamiennie nigdy nie odowili pomocy, a dostawa zawsze jest na czas. Co do samej oferty to zdecydowanie wiodą prym na nasyzm rynku, tym bardziej że mają ceny bardzo konkurencyjne.

Awatar użytkownika
KarolKaczmarczyk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 17 lis 2016, 13:12
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: KarolKaczmarczyk » 10 sie 2017, 10:53

Jeśli Ci się nie spieszy to możesz pośledzić aukcje z upadłych firm. Często za cenę jednego nowego wózka możesz tam wyhaczyć kilka używanych w dobrym stanie i do tego inne przydatne ma magazynach rzeczy. Ja sobie śledziłem oferty na Monitorze Urzędowym - takiej stronie. Chyba mają największą bazę i to z podziałem na obszary. Co prawda ja nie po wózki widłowe, a po działkę w pomorskiem, ale wiem że oferty sprzętu budowlanego za grosze też się pojawiały.

KolosRes22
Aktywny
Aktywny
Posty: 138
Rejestracja: 09 gru 2016, 21:01
Kontaktowanie:
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: KolosRes22 » 21 sie 2017, 15:04

Jednak tam nie mamy do końca pewność co do ich sprawności itd. Mnie już doświadczenie nauczyło, że jeżeli wybierać to tylko te pewne rozwiązania, a wszczególności gdy inwestycja jest tutaj spora. W Lemarpol od razu masz zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny z magazynem częsci na miejscu. Jak bylo wieksze zlecenie bądź podczas serwisu sprzetu można w fajnych warunkach wypożyczyć od nich sprzęt. Zawsze też w razie problemów i pytań pomagają po telefonie. Taka współpraca jak najbardziej się opłaca.

Pchelka12
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 02 mar 2017, 13:59
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: Pchelka12 » 04 wrz 2017, 8:05

Jeżeli idzie o wózki widłowe to ja polecam firmę Malik. Oni oferują wysokiej jakości osprzęt oraz zajmują się serwisowaniem. Polecam wam sprawdzić szczególnie chwytak do bel czy beczek.

Majkel90
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 03 sie 2017, 1:06
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: Majkel90 » 05 wrz 2017, 11:47

Ja ze swojej strony w kwestii takich zakupów polecam wózki widłowe Toyota. Chyba najlepsze pod względem sprawności, do tego raczej bezproblemowe w serwisowaniu (w końcu popularna marka). A zaopatrywałem się w CWW Blum - niezłe ceny, fajna współpraca, generalnie polecam.

Norbert145
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 18 lis 2017, 11:56
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: Norbert145 » 28 lis 2017, 10:11

Również uważam, że jeżeli chodzi o wózki widłowe to warto wybierać japońską precyzję czyli Toyota, Nissan albo Manitou. Najwiekszywy wybór zdecydowanie masz w Lemarpol, bo mają ponad 350szt sprzętu na magazynie. Można też liczyć na ich pomoc przy doborze względem prowadzonej dzialanosci i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Tego typu firmy z długim doświadczeniem są zdecydowanie najlepszą opcją.

Awatar użytkownika
wsemirek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 01 cze 2017, 18:13
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: wsemirek » 23 gru 2017, 21:00

Rozejrzyj się od razu za odpowiednim osprzętem do wózka. Dzięki akcesoriom, takim jak przedstawione tutaj http://www.eci.com.pl/pl/15-osprzet-do-wozkow-widlowych, łatwiej jest ogarnąć chaos na magazynie, czy przed siedzibą firmy. Ja w tym roku kupiłem pług do odśnieżania i zdecydowanie ułatwiło to odśnieżanie parkingu i drogi dojazdowej do mojej firmy. Poza tym można usprawnić wiele czynności - chociażby prace na wysokościach, poprzez odpowiednią platformę do transportu ludzi.
Obrazek

Albercik23
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 74
Rejestracja: 19 lut 2017, 19:03
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: Albercik23 » 03 kwie 2018, 10:06

A powiedzcie mi, kupujecie elektryki czy raczej spalinówki? Moim zdaniem dużo lepsza jest ta pierwsza opcja - po pierwsze działają ciszej, po drugie (i w sumie najważniejsze) dochodzi kwestia oszczędności - dużo tańsza jest eksploatacja elektrycznego wózka. No już nie mówiąc o tym, że są prostsze w obsłudze (a wiadomo, jak to z pracownikami jest ;)).Akurat jeśli chodzi o firmy, które handlują takim sprzętem, to słyszałem, że kmm.info.pl ma całkiem dobre ceny a i same wózki są wysokiej jakości.

Awatar użytkownika
jacek22
Aktywny
Aktywny
Posty: 196
Rejestracja: 29 sie 2012, 10:24
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: jacek22 » 17 maja 2018, 14:13

W temacie samych części i do wózków mogą pomóc specjaliści z widlowe.pl więc możesz ich też zapytać o sprzęt, gdzie warto kupić, ile zapłacić i tak dalej. Siedzą w branży od dawna, więc pewnie z chęcią pomogą Ci ogarnąć.

Romek-elektro
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 10 kwie 2018, 7:05
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: Romek-elektro » 12 lip 2018, 15:17

Warto nawet odkupić używane na portalach aukcyjnych czy na przykład na moto allegro. Również warto popytać się w firmach, które posiadają takowe.

heman
Aktywny
Aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 13 maja 2015, 20:57
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: heman » 09 wrz 2018, 20:02

Sprawdźcie sobie IPZ z Kołbaskowa spod Szczecina. Sprzedają i wynajmują – co wam wygodniej. Do tego zajmują się serwisem i można tez u nich kupić części zamienne. Mi bardzo odpowiadają, wózek jest solidny.


Wróć do „Narzędzia dekarskie, narzędzia budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów