trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomo

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
realadas
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2012, 19:09
Lokalizacja: Bytom
trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomo

autor: realadas » 26 lip 2012, 19:17

witam chciałbym stanąć do poniższego przetargu nie wiele się znam na prawie budowlanym jak i na samej budowlance. Czy w takim stanie jak poniżej opisano można domek doprowadzić do stanu zamieszkania czy ewentualnie nie dbać po zakupie o niego i czekać na pozwolenie wyburzenia z powodu zagrożenia. Jeżeli jest możliwe proszę o rady.
Gmina Bytom ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej
Pierwszy przetarg na sprzedaż ww. nieruchomości został przeprowadzony 26 października 2011 r., a drugi przetarg 23 marca 2012 r.
Przeznaczenie nieruchomości w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego miasta:
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego terenu położonego w rejonie ulic Dworskiej i Strzelców Bytomskich, zwanego Planem Dworska Zachód, przedmiotowa nieruchomość położona jest na terenie oznaczonym symbolem 3MN tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Oznaczenie nieruchomości według ewidencji gruntów i budynków oraz księgi wieczystej:
działki nr 3428/98, 3149/99 i 3501/97 o łącznej powierzchni 703 m2, zabudowane budynkiem mieszkalnym, zapisane w księdze wieczystej KA1Y/00003775/7 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Bytomiu. Działy III i IV księgi wieczystej wolne są od wpisów (obciążeń). Właściciel - gmina Bytom.
Opis nieruchomości: budynek mieszkalny jednorodzinny, typu fińskiego, w zabudowie bliźniaczej. Budynek parterowy z poddaszem, częściowo podpiwniczony, składający się z pięciu pokoi, kuchni, przedpokoju, spiżarki, wiatrołapu, komunikacji. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 85,77 m2. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej, szkielet drewniany z wypełnieniem cegłą, tzw. mur pruski. Ściany zewnętrzne obite deskami, strop drewniany. Dach dwuspadowy, drewniany, kryty dachówką (nieszczelny, ubytki dachówek). Rok budowy ok. 1930. Instalacje do wymiany. Cały budynek przechylony, w złym stanie technicznym, fundamenty spękane (szkody górnicze). Podpiwniczenie zalane z powodu wysokiego poziomu wód gruntowych. Budynek został odszkodowany przez kopalnię za szkody górnicze.

Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Gotowe projekty domów