Znaleziono 8 wyników

Wyszukiwanie zaawansowane

autor: Johnny.Kage
31 paź 2021, 22:41
Forum: Prawo budowlane
Temat: Remont starego domu, a formalności
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1376

Re: Remont starego domu, a formalności

Podczas remontu starego domu warto zastanowić się nad wymianą i przerobieniem instalacji grzewczej. Ze swojej strony korzystam z grzejników na podczerwień. Termostat pozwala na wygodne ustalenie trybu.
autor: Johnny.Kage
30 wrz 2021, 10:47
Forum: Ogrody, balkony i tarasy
Temat: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 13008

Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

Urządzenie ogrodu wymaga sporu czasu, ale ostateczny efekt jest zadowalający :) Mi osobiście pomogły obrzeża sammler, dzięki którym mogłem w końcu precyzyjnie oddzielić trawnik od części hodowlanej. Nie ukrywam, że wygląda to ciekawie i każdemu z całego serca polecam takie rozwiązanie :)
autor: Johnny.Kage
01 wrz 2021, 18:28
Forum: Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...
Temat: Zdrowe odżywianie
Odpowiedzi: 79
Odsłony: 17114

Re: Zdrowe odżywianie

Dbanie o zdrowie to nie tylko zdrowie odżywianie, ale większa świadomość stanu własnego organizmu, dlatego polecam wam rezonans magnetyczny, dzięki czemu dosłownie prześwietlicie swoje ciało i poznacie jego tajemnice oraz potencjalne choroby, które się rozwijają.
autor: Johnny.Kage
25 sie 2021, 0:17
Forum: Porozmawiajmy o wykonawcach
Temat: Ile czasu trwała budowa Waszego domu?
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 39106

Re: Ile czasu trwała budowa Waszego domu?

Ja skończyłem budowę i mam pewną sprawę. Mnie raczej interesuje, jaką firmę polecacie, która zajmuje się montażem anten. Czy słyszałeś coś o twinsat? Jeżeli tak to proszę o jakieś opinie w tym temacie, gdyż niedawno ich znalazłem, ale wolałbym się jeszcze czymś posiłkować przy wyborze firmy.
autor: Johnny.Kage
24 sie 2021, 23:12
Forum: Dekoracja wnętrz
Temat: Grzejniki dekoracyjne
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 43144

Re: Grzejniki dekoracyjne

Jeśli szukacie dobrych grzejników do swojego domu to polecam termoplaza. Urządzenia zawierają inteligentny tryb, który nie wymusza na nich ciągłej pracy, co przekłada się na tańsze koszty energii.
autor: Johnny.Kage
19 lis 2020, 23:00
Forum: Porozmawiajmy o wykonawcach
Temat: Magazyn, hala
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 24087

Re: Magazyn, hala

Zgadza się, bo regały przemysłowe pozwalają na świetną organizację samej przestrzeni magazynowej, co również umożliwia skuteczniejszą dystrybucję produktów. Są na rynku firmy, które zawodowo zajmują się projektowaniem takiej przestrzeni, a jedną z nich jest amrack.pl , która wysyła taką symulację 48...
autor: Johnny.Kage
09 lut 2020, 21:53
Forum: Domy Drewniane
Temat: Budowa domu z drewna
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 5028

Re: Budowa domu z drewna

Jeżeli szukacie pomocy przy budowie dachu oraz produkcji komponentów to mogę wam polecić mgdachy.pl . Komponenty tej firmy są produkowane z dokładnością 2mm , co daje ogromną precyzję, dzięki czemu dach będzie dobrze wykonany. Nowatorska metoda produkcji sprawia, że zużywa się mniej drewna przy pows...
autor: Johnny.Kage
09 lut 2020, 21:01
Forum: Ile kosztuje budowa domu, remont domu
Temat: Budowa czy kupno?
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 30949

Re: Budowa czy kupno?

Ja się zastanawiałem o kupnie domu, ale ostatnio pojawił się temat pracowni architektonicznej i zaprojektowania własnego domu, co bardzo mnie zaintrygowało. Na stronie mgprojekt ten temat jest bardziej rozwinięty.. Tak z własnego doświadczenia, co waszym zdaniem może się bardziej opłacić? Temat włas...

Wyszukiwanie zaawansowane

Gotowe projekty domów