Znaleziono 22 wyniki

Wyszukiwanie zaawansowane

autor: SebastianKrol
12 cze 2019, 11:13
Forum: Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu
Temat: Regulator do pieca Berreta quadra green
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 803

Re: Regulator do pieca Berreta quadra green

Moim zdaniem jeżeli chodzi o regulację i sterowanie kotła w domu to warto zwrócić uwagę na rozwiązania od Salus Controls, jak model iT500 https://www.salus-controls.pl/produkty/sterowanie-kotlem/regulatory-sterowane-przez-internet/it500-internetowy-bezprzewodowy-regulator-temperatury-tygodniowy któr...
autor: SebastianKrol
11 cze 2019, 23:54
Forum: Pokrycia dachowe
Temat: dachówka ceramiczna - róznice
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 39724

Re: dachówka ceramiczna - róznice

Jeżeli ma być to trwałe pokrycie na lata to polecam zwrócić uwagę na dachówki ceramiczne jednak od sprawdzonych producentów do których bez dwóch zdań należy Braas ze względu na jakość, estetykę oraz ilość propozycji zarówno w zakresie modeli jak i palety kolorów.
autor: SebastianKrol
11 cze 2019, 23:53
Forum: Dachy
Temat: Mech na dachu - jak się go pozbyć
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 2338

Re: Mech na dachu - jak się go pozbyć

Akurat w zakresie wyboru porządnego pokrycia dachowego to jestem zdecydowanie za Braas. Ze względu na ilość propozycji, zakres cen i do tego odpowiednie zabezpieczenie przed zabrudzeniami i porastaniem.
autor: SebastianKrol
11 cze 2019, 23:52
Forum: Pokrycia dachowe
Temat: Co wybrać, dachówka betonowa czy ceramiczna?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 3066

Re: co wybrać, dachówka betonowa czy ceramiczna?

Musisz to sobie dokładnie przeliczyć ja na twoim miejscu tak jak piszą poprzednicy porównałbym sobie koszty związane z dachówką oraz blachodachówkę jak np. panelowa Quadro o profilu płaskim akcesoria i robota dekarza wtedy będzie na pewno dużo łatwiej a stawiając na pełny dach od Braas złapiesz jesz...
autor: SebastianKrol
11 cze 2019, 23:52
Forum: Pokrycia dachowe
Temat: Renowacja starego dachu
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 2648

Re: Renowacja starego dachu

Tutaj również się zgadzam, że w zakresie wyboru pokrycia dachowego warto również rozważyć zakup dachówki bądź blachoadchówki w modnym modelu i kolorze. Zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na propozycje od Braas bo ilość modeli dachówek i blachodachówek oraz ich wykonanie nie pozostawia żadnych uwag j...
autor: SebastianKrol
11 cze 2019, 23:51
Forum: Dachy
Temat: Bydgoszcz - dachówka
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 1090

Re: Bydgoszcz - dachówka

Na ten moment uważam, że fajną opcją będzie dachówka bądź blachodachówka panelowa. W ofercie Braas znajdziesz wiele pięknych modeli dostępnych w modnych kolorach, także jeżeli znajdziesz chwilę to odwiedź ich stronę internetową i dokładnie obejrzyj propozycje które myślę, że nie jednego pozytywnie z...
autor: SebastianKrol
11 cze 2019, 23:50
Forum: Pokrycia dachowe
Temat: Co wybrać, dachówka betonowa czy ceramiczna?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 3066

Re: co wybrać, dachówka betonowa czy ceramiczna?

Moim zdaniem blachodachówka i jeżeli rzeczywiście miałbym polecić Ci porządne rozwiązania w tym zakresie to zdecydowanie jestem za propozycjami od Braas które zaskakują pod każdym względem technicznym jak i samego wyglądu. Jednak najlepiej będzie jeżeli sprawdzisz je sam również z cennikami i innymi...
autor: SebastianKrol
11 cze 2019, 23:50
Forum: Pokrycia dachowe
Temat: Blacha czy dachówka
Odpowiedzi: 65
Odsłony: 57004

Re: Blacha czy dachówka

Ja mogę polecić Ci abyś zajrzał na stronę producenta Braas, ponieważ znajdziesz u nich naprawdę szeroki wybór modeli dachówek ceramicznych i cementowych w różnych kolorach i oczywiście odpowiednio zabezpieczone przed porastaniem i zabrudzeniami.
autor: SebastianKrol
11 cze 2019, 23:49
Forum: Pokrycia dachowe
Temat: JAKIE POKRYCIE DACHOWE
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 20432

Re: JAKIE POKRYCIE DACHOWE

Ja zdecydowałem się postawić własny dom jednorodzinny i moim zdaniem był to słuszny wybór. Jeżeli zależy Ci na dobrej cenie i jednocześnie fajnej ofercie w zakresie wyboru pokryć dachowych oraz dekarzy to ze swojej strony śmiało zaproponuje Ci sprawdzenie modeli od Braas Turmalin, Topas bądź Teviva.
autor: SebastianKrol
11 cze 2019, 23:46
Forum: Ściany elewacje fasady
Temat: Czyszczenie elewacji
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 8872

Re: Czyszczenie elewacji

A czy sprawdzałeś już może ciekawe propozycje w zakresie materiałów do stosowania na elewacji jak m.in kamień elewacyjny Largo Pozbruk który na pewno będzie pięknym dopełnieniem wyglądu domu z zewnątrz.
autor: SebastianKrol
11 cze 2019, 23:43
Forum: Ogrodzenia
Temat: Pomalowanie ogrodzenia z białej cegły
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 899

Re: Pomalowanie ogrodzenia z białej cegły

Ja również jestem podobnego zdania co mój poprzednik w tym zakresie akurat Pozbruk jest najlepszą opcją w stosunku jakość-cena, szczególnie że zaskakuje ilością modeli i dopasowaniem ich do najnowszych trendów.
autor: SebastianKrol
11 cze 2019, 23:42
Forum: Ogrodzenia
Temat: Jakie ogrodzenie ?
Odpowiedzi: 359
Odsłony: 723122

Re: Jakie ogrodzenie ?

Ja jednak stawiałbym przede wszystkim na trwałość takiego ogrodzenia i ze swojej strony na pewno mogę polecić Ci abyś sprawdził propozycje od Pozbuk m.in Słupek L, Karo czy szczególnie polecane elementy Gardeo do wykonania pięknego muru samonośnego.
autor: SebastianKrol
11 cze 2019, 23:41
Forum: Sypialnie
Temat: Podjazd pod dom
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 4012

Re: Podjazd pod dom

No to już wszystko zależy od twojej wizji, natomiast co do wyboru kostki dekoracyjnej bądź uniwersalnych to również jestem za tym abyś zajrzał do Pozbruk i zwrócił uwagę m.in na model Linea, bądź Lido, które są pięknymi propozycjami do ogrodu. Natomiast warto również zwrócić uwagę też na wersje uniw...
autor: SebastianKrol
11 cze 2019, 23:40
Forum: Prawo budowlane
Temat: Dyskusja na temat projektu.
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 928

Re: Dyskusja na temat projektu.

Jeżeli chodzi o taras to zdecydowanie mogę polecić Ci wykorzystanie pięknej płyty jak Dolomit Mleczny Pozbruk. Mają szeroki wybór dobrej jakości rozwiązań, które wyróżniają się również odpowiednim przystosowaniem do użycia na zewnątrz: grubość, powłoka Nano oraz zabezpieczenie przed poślizgnięciem.
autor: SebastianKrol
11 cze 2019, 23:39
Forum: Ogrody, balkony i tarasy
Temat: Co kładliście na podjazd?
Odpowiedzi: 145
Odsłony: 27345

Re: Co kładliście na podjazd?

W tym przypadku jestem zdecydowanie za kostką brukowa i moim zdaniem dobrą opcją na podjeździe będzie Bruk Letni bądź mój wybór czyli Bruk Poznański Pozbruk. Są to rozwiązania nie tylko trwałe, ale również pięknie się prezentujące długimi latami.

Wyszukiwanie zaawansowane

Gotowe projekty domów