MYCIE ELEWACJI, KOSTKI BRUKOWEJ, DACHÓW

Zastanawiasz się z czego budować ściany? Chcesz wiedzieć jakie wykonać tynki? Szukasz pomysłu na ciekawe wykończenie elewacji? W tym dziale znajdziesz porady i inspiracje.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Norbert145
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 18 lis 2017, 11:56
Re: MYCIE ELEWACJI, KOSTKI BRUKOWEJ, DACHÓW

autor: Norbert145 » 09 maja 2018, 7:08

Akurat jeżeli budynki są dość wysokie i chcemy zadbać o czystość elewacji bądź dachu to lepiej skorzystać z usług firmy zajmującej się pracami alpinistycznymi. W naszej firmie oraz domu zajęli się tym fachowcy z Rope Expert. Mają dobre cenniki, do tego można liczyć na wsparcie i dokładną realizację prac, dzięki czemu efekt był naprawdę zadowalający i zlecenie wykonane zostało dość sprawnie. Pewnie jak będziemy potrzebowali wykonania innych prac modernizacyjnych przy dachu, oknach, elewacji itd. to również postawimy właśnie na nich :)

Agata Dębińska
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 15 mar 2018, 15:34
Re: MYCIE ELEWACJI, KOSTKI BRUKOWEJ, DACHÓW

autor: Agata Dębińska » 21 maja 2018, 13:20

To jest fakt, że już po tym, jak firma jest przygotowana do pracy widać jej profesjonalizm. W zeszłym roku korzystałam z usług malowania dachu, ekipa która wykonywała u mnie usługę, nie tylko miała profesjonalny sprzęt do zabezpieczeń przy pracach alpinistycznych, ale też korzystała z najnowszych technologii.

Theodor99
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 03 maja 2019, 9:24
Re: MYCIE ELEWACJI, KOSTKI BRUKOWEJ, DACHÓW

autor: Theodor99 » 25 sie 2019, 9:40

Myciem elewacji czy profesjonalnym czyszczeniem dachów fachowo zajmuje się firma Inmago. Oferują świetne warunki współpracy. Praca wykonana solidnie i fachowo.


Wróć do „Ściany elewacje fasady ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów