Usługi architektoniczne - wymiana doświadczeń

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
jjoan.michalak
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2024, 11:30
Usługi architektoniczne - wymiana doświadczeń

autor: jjoan.michalak » 27 cze 2024, 11:34

Powoli przygotowuję się do budowy wymarzonego domu (ok. 250m2) i stoję przed wieloma ważnymi decyzjami. Aby jak najlepiej zaplanować cały proces i upewnić się, że podejmuję właściwe wybory, mam kilka nurtujących mnie pytań. Wasze opinie i doświadczenia będą dla mnie nieocenioną pomocą. Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi!

Jakie są Wasze doświadczenia związane z projektowaniem lub budową domu? Jakich usług architektonicznych poszukiwaliście? Co skłoniło Was do poszukiwania usług architektonicznych? Czy korzystaliście z usług projektanta wnętrz? Czy korzystaliście z gotowych projektów, czy może zlecaliście wykonanie indywidualnego projektu domu? Jakie były Wasze doświadczenia z tymi usługami architektonicznymi? Na co zwracacie największą uwagę przy wyborze architekta? Co było największym wyzwaniem w całym procesie? W jaki sposób poszukiwaliście architekta? Co sądzicie o możliwości kontaktu z architektem jedynie zdalnie przez dedykowaną platformę? Co sądzicie o gotowości zapłacenia więcej za usługę architektoniczno-projektową w porównaniu do innych ofert, gdyby dany architekt wyróżniał się na tle innych? Co sądzicie o tym, jak ważne jest, aby projekt został wykonany w duchu ekologii? Czy współpracowaliście z architektem jedynie przez internet? Ile razy architekt odwiedził Waszą działkę przed rozpoczęciem projektowania i czy jeden raz wystarczy?

Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów