pomocy remont domu:(

Jak nie zginąć w gąszczu przepisów i co zrobić, by podejmowane przez nas prace były wykonane zgodnie z przepisami? Niedopełnienie przepisów prawa budowlanego może mieć bardzo poważne konsekwencje. Jeśli zastanawiasz się na jakie prace potrzebne jest pozwolenia na budowę, jak je uzyskać, jakie wymagania formalne trzeba spełnić ? tu znajdziesz pomoc.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

karol31xx
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2018, 20:42
pomocy remont domu:(

autor: karol31xx » 20 maja 2018, 20:49

Witam mam pytanie dostałem w spadku dom parterowy z 1958 r pow ok 110 mk2 z strychem nie posiadam planów ale płace podatek i nadany nr jest W 2015 roku od mamy dom nadaje sie do remontu ponieważ juz pokrycie jest stare wiec w 2017 roku postanowiłem wymienić pokrycie dachowe oraz wiezebe dachowa na nowa zgłosiłem to w starostwie a dziale nadzoru budowlanego
w 2017 r przystąpiłem do rozbiórki dachu ale okazło sie strop jest spruchniały były belki i deski postanowiłem zalac strop betonowy i wieniec na całym domu wiec tak zrobiłem ale tez dobudowałem u góry 4 pokoje czyli jedno pietro w 2018 otrzymałem zawiadomienie ok kontroli z nadzoru budowlanego w celu leggalizacji nadbudowanego domu ktso dobry sie zrobił i zgłosiŁ co mam teraz zrobiz zalegalizowac to czy wykonac inwentaryzację podwykonawczą budynku oraz ekspertyzę techniczną?

Wróć do „Prawo budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów