Jak państwo rypnęło wielu wuzetkami

Jak nie zginąć w gąszczu przepisów i co zrobić, by podejmowane przez nas prace były wykonane zgodnie z przepisami? Niedopełnienie przepisów prawa budowlanego może mieć bardzo poważne konsekwencje. Jeśli zastanawiasz się na jakie prace potrzebne jest pozwolenia na budowę, jak je uzyskać, jakie wymagania formalne trzeba spełnić ? tu znajdziesz pomoc.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

LichyPetent_3
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:48
Jak państwo rypnęło wielu wuzetkami

autor: LichyPetent_3 » 25 lut 2020, 22:25

Rozróba dotyczy Prawa Wodnego, nie Budowlanego, ale nie ma takiego podforum.
Wiele tysięcy Polaków zostało rypniętych przez państwo na grubą kasę i co najciekawsze państwo nie ma z tego pożytku :lol: Tym większa głupota.
Posiadam działkę, dla której wydane zostały warunki zabudowy (WZ). Problem wg nich jest taki, że jeśli choćby na samym rogu tej działki istnieje średnie prawdopodobieństwo wystąpienia powodzi "raz na 100 lat", czyli Q 1 % to z dniem 1 stycznia 2018 r WZ poszły w diabły i w wielu przypadkach już nigdy nie wrócą. Oczywiście można podzielić działkę tak, aby nie było na niej nawet mm2 terenu Q 1% ale teraz to nie załatwi kwestii wydania ponownych WZ we wszystkich przypadkach. A bo np. jest to działka rolna a względem takich prawo też się zmieniło. Łobuziaki rozrabiają jak pijane zające.
Może jest bat?
Piszcie o tej sprawie, może ktoś wygrał w sądzie odszkodowanie, może założymy powództwo zbiorowe.
No i co o tym w ogóle sądzicie.

Wróć do „Prawo budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów