jak długo należy przechowywać pozwolenia, dokumenty etc. ?

Jak nie zginąć w gąszczu przepisów i co zrobić, by podejmowane przez nas prace były wykonane zgodnie z przepisami? Niedopełnienie przepisów prawa budowlanego może mieć bardzo poważne konsekwencje. Jeśli zastanawiasz się na jakie prace potrzebne jest pozwolenia na budowę, jak je uzyskać, jakie wymagania formalne trzeba spełnić ? tu znajdziesz pomoc.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Agat83
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 503
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: jak długo należy przechowywać pozwolenia, dokumenty etc. ?

autor: Agat83 » 23 kwie 2018, 13:36

Jeśli potrzebujecie kogoś, kto specjalizuje się prawem budowlanym, to serdecznie polecam Michała Łuczaka. Jest to radca prawny w Warszawie, który zapewnia wszechstronną pomoc prawną dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Być może i w tym wypadku będzie znał odpowiedź. Pozdrawiam

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 193
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: jak długo należy przechowywać pozwolenia, dokumenty etc. ?

autor: monikabert90 » 21 cze 2018, 10:22

Tak jak już zostało wcześniej wspomniane, jeśli chodzi o archiwizację dokumentów, to dużo lepszym rozwiązaniem w firmie będzie archiwizacja w wersji elektronicznej. Umożliwia ją między innymi system workflow, o którego różnych innych funkcjach możecie przeczytać sobie na http://www.primesoft.pl/pl/funkcjonalnosci-workflow. Dzięki takiej elektronicznej archiwizacji można zaoszczędzić sporo czasu, pieniędzy oraz miejsca, które byłoby potrzebne do przechowywania dokumentów.

konzo
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 25 sie 2018, 18:05
Re: jak długo należy przechowywać pozwolenia, dokumenty etc. ?

autor: konzo » 05 mar 2019, 9:13

Mnie chyba czeka porządek w papierach, bo widzę, że przechowuję sporo tych, które nie są potrzebne, za to miałbym niezłą zagwostkę, gdybym musiał znaleźć nagle któryś z tych niezbędnych. ;) Na szczęście wszystkie leżą "gdzieś" w sejfie, teraz tylko je uporządkować. :)

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 514
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: jak długo należy przechowywać pozwolenia, dokumenty etc. ?

autor: ArkadiuszKrol » 15 sty 2020, 13:32

Myślę, że sporo zależy od rodzaju dokumentów. Warto skonsultować się w tym temacie z kimś bardziej doświadczonym. Ja od dawna współpracuję z firmą actanova.pl. Zajmują się profesjonalną archiwizacją, depozytem oraz niszczeniem dokumentów. Swoje usługi wykonują profesjonalnie i rzetelnie.


Wróć do „Prawo budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Sogou web spider [Bot] i 4 gości

Gotowe projekty domów