Czym ciąć płytki ceramiczne?

Zastanawiasz się z czego budować ściany? Chcesz wiedzieć jakie wykonać tynki? Szukasz pomysłu na ciekawe wykończenie elewacji? W tym dziale znajdziesz porady i inspiracje.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

domel104
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2009, 18:58
Czym ciąć płytki ceramiczne?

autor: domel104 » 06 lis 2009, 19:07

Witam.
Mój problem polega na tym ,że panowie którzy robili remont łazienki,gdzie na ściany położli płytki -to przy okazji ułożyli w koło płytkami piec gazowy,teraz piec sie zepsuł i przez to że w koło są plytki to nie można zdjąć obudowy,serwisant od pieca najpierw kazał mi udrożnić dojście do pieca a póżniej po niego dzwonić:( z każdej strony muszę odciąć po ok 0,5cm. płytek. Czy ktoś orientuje się jak najlepiej to zrobić??

Awatar użytkownika
UNICOM
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 528
Rejestracja: 01 paź 2009, 6:18
Lokalizacja: RNI NISKO
Re: Czym ciac plytki ceramiczne?

autor: UNICOM » 06 lis 2009, 19:21

domel104 pisze:Witam.
Mój problem polega na tym ,że panowie którzy robili remont łazienki,gdzie na ściany położli płytki -to przy okazji ułożyli w koło płytkami piec gazowy,teraz piec sie zepsuł i przez to że w koło są plytki to nie można zdjąć obudowy,serwisant od pieca najpierw kazał mi udrożnić dojście do pieca a póżniej po niego dzwonić:( z każdej strony muszę odciąć po ok 0,5cm. płytek. Czy ktoś orientuje się jak najlepiej to zrobić??


To chyba pozostaje szlifierka kontowa i dobra diamentowka, albo skuc te plytki co przeszkadzaja a potem na nowo polozyc ale juz o odpowiedniej dlugosci.

robson76
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 10 lip 2009, 21:21
Lokalizacja: Racibórz
Re: Czym ciąć płytki ceramiczne?

autor: robson76 » 08 lis 2009, 21:32

Moje zdanie że to byli partacze co kafelkowali bo powinni byli piec zdemontować i położyć kafelki za piecem , tak się fachowo to robi piec powinien być zamontowany na kafelkach a nie okafelkowany.Trzeba te kafelki odbić ,piec zdemontować ,wyrównać podłoże za piecem,kafelkować i dopiero powiesić piec co będzie się wiązało z przeróbką podejścia gazowego,lecz żeby w przyszłościnie było problemu i ze względu na estetykę powinno to tak wyglądać.
robson


Wróć do „Ściany elewacje fasady ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów