Czajnik bezprzewodowy

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

dragoranka
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 cze 2009, 22:29
Czajnik bezprzewodowy

autor: dragoranka » 23 cze 2009, 22:40

Jak w temacie... Poszukuję w sieci dobrej jakości czajnika bezprzewodowego. Jak dotąd stawiałam na takie "mejdinczajna" prosto z biedronki i efekt jest taki, że w przeciągu roku dwa razy musiałam wymienić ów sprzęt.

moderni.pl/category.php?catx=17&caty=18&catz=22

jakby ktoś mógł mi z tej oferty wskazać coś trwałego, byłabym baaardzo wdzięczna...

Liber
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 351
Rejestracja: 20 kwie 2009, 14:03
Lokalizacja: CHEŁM
Re: Czajnik bezprzewodowy.

autor: Liber » 27 cze 2009, 12:06

dragoranka pisze:Jak w temacie... Poszukuję w sieci dobrej jakości czajnika bezprzewodowego. Jak dotąd stawiałam na takie "mejdinczajna" prosto z biedronki i efekt jest taki, że w przeciągu roku dwa razy musiałam wymienić ów sprzęt.

moderni.pl/category.php?catx=17&caty=18&catz=22

jakby ktoś mógł mi z tej oferty wskazać coś trwałego, byłabym baaardzo wdzięczna...


Witam. Ja używam BRAUNA od 5-ciu lat codziennie i kilka razy dziennie i dobrej wody. Do tej pory - bezawaryjny. Kranówy nie używam, bo mam kredę w wodzie. Kupuje w 5L, lub wożę ze źródełka. Dno czajnika - jak nowe.
LIBER

dragoranka
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 cze 2009, 22:29

autor: dragoranka » 07 lip 2009, 21:36

bardzo dziękuję za odzew :) będę miała tego brauna na uwadze!

makia
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 14 lip 2009, 18:05

autor: makia » 29 sie 2009, 18:59

polecam ten /http://www.euromall.pl/product-pol-7161-Czajnik-Philips-HD-4686-90.html świetna firma, posłuży ci wiele lat, śliczny wygląd a dodatkowo w euromall promocja

Awatar użytkownika
qdrym
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 26 sie 2008, 13:48
Lokalizacja: Poland
Kontaktowanie:

autor: qdrym » 10 wrz 2009, 12:45

Philipsa mam obecnie i jest super 45sekund do zagotowania wody, ale stosunkowo drogi jak na czajnik 1L.
Polecam najbardziej Zelmera Crystal. Bardzo wygodny i niezawodny. Używam dwóch jednego w pracy drugiego w drugim domu i od ponad 6lat służą idelanie. Cena: ok. 110zł

cirrus
Aktywny
Aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 24 cze 2009, 15:49

autor: cirrus » 12 wrz 2009, 15:14

ja od jakiegoś czasu używam zelmera, jak narazie to jest najlepszy czajnik jaki miałam, a dokładnie ten model: /http://www.electro.pl/produkt-ZELMER_Czajnik_17Z010_2B_NOTATNIK_magnetyczny_GRATIS_28_wysylka_od_12zl_29-93031,140.html cena chyba też w sumie wygórowana nie jest[/url]

drwal
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 13 wrz 2009, 0:43
Lokalizacja: Lubin

autor: drwal » 13 wrz 2009, 17:15

Ja korzystam z Philipsa i jestem zadowolony. Wcześniej kupowałem czajniki za kilkadziesiąt złotych i psuły się po kilku miesiącach (a czasem nawet tygodniach). Wydałem na nie tyle pieniędzy, że dziś łapię się za głowę :? Do tego warto skorzystać z różnych okazji w sklepach internetowych. Ja polecam hiperokazja.pl Możesz kupić funkcjonalny i solidny czajnik w bardzo przystępnej cenie /http://www.hiperokazja.pl/sprzet-agd/drobny-sprzet-kuchenny/czajniki-elektryczne.html Sprzęt jest markowy i objęty gwarancją, więc powinnaś długo z niego korzystać. I omijaj te tanie - zaoszczędzisz na niezłe wakacje :lol:

modern777
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 21 wrz 2009, 9:54
Re: Czajnik bezprzewodowy

autor: modern777 » 21 wrz 2009, 10:01

Ja obecnie mam w domu czajnik Philipsa i jestem zadowolona. I zgadzam się z tym, że warto kupić sprzęt dobrej marki w dobrym sklepie. Też wcześniej kupowałam takie jak Ty "made in china" i czajnik nie pochodził nawet pół roku i musiałam kupować nowy. Wydałam na to kup... pieniędzy i żadnej korzyści. Jeżeli chcesz kupić czajnik w dobrym sklepie to polecam Ci sklep magicznaplaneta.pl. Mają dobrej jakości sprzęty. Sama robie tam zakupy i nigdy nie zdarzył mi się wadliwy towar. Są rzetelni i uczciwi.

Damian`
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 19 lip 2009, 9:55
Re: Czajnik bezprzewodowy

autor: Damian` » 22 wrz 2009, 18:11

Ja miałem kilka czajników i rzeczywiście Phillips spośród wszystkich spisywał się najlepiej. Następnym razem kupię chyba jednak coś ze stalową obudową, kilka czajników rozleciało mi się z powodu właśnie przez niesolidną, plastikową obudowę.

Oluśka333
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 04 paź 2009, 14:35
Re: Czajnik bezprzewodowy

autor: Oluśka333 » 04 paź 2009, 15:23

Ja też polecam Philipsa. Rzeczywiście trzeba trochę w niego zainwestować, jednak jak poszperasz w sklepach internetowych, które oferują sprzęt AGH I RTV możesz znaleźć ciekawe promocje!!

Awatar użytkownika
UNICOM
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 528
Rejestracja: 01 paź 2009, 6:18
Lokalizacja: RNI NISKO
Re: Czajnik bezprzewodowy

autor: UNICOM » 04 paź 2009, 16:48

Ja posiadam taki mam go 3lata i narazie grzeje bez awarii.

skapiec.pl/img/88229-321-1-tefal-delfina-1_5-l.html

Oluśka333
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 04 paź 2009, 14:35
Re: Czajnik bezprzewodowy

autor: Oluśka333 » 05 paź 2009, 20:47

Dzisiaj mojej mamie zepsuł się czajnik, od razu zaczęłyśmy szukać nowego w necie. I proszę: hiperokazja.pl/sprzet-agd/drobny-sprzet-kuchenny/czajniki-elektryczne.html I to jeszcze 20% taniej!

Przemek
Re: Czajnik bezprzewodowy

autor: Przemek » 06 paź 2009, 8:30

cena wystawion na stronie nie zawsze jest cena zakupu - proponuje to sprawdzać kazdorazowo
sklepy stosuja różne sztuczki aby znaleśc sie na wysokic pozycjach w porównywarkach cenowych.

Oluśka333
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 04 paź 2009, 14:35
Re: Czajnik bezprzewodowy

autor: Oluśka333 » 06 paź 2009, 10:28

Oczywiście zdaje sobie z tego sprawę. Jednak sklep internetowy hiperokazja.pl jest sprawdzony przeze mnie. Oprócz czajnika zamówiłam tam ostatnio też toster i ekspres do kawy. Cena wystawiona na stronie zawsze była ceną zakupu. Ponadto jak ktoś ma jakieś wątpliwości to zawsze można się skontaktować z obsługą.

domixxx
Re: Czajnik bezprzewodowy

autor: domixxx » 07 paź 2009, 9:05

Witam, ja użwyam takiego bardzo prościtkiego czajnika SIEMENS TW47101. Na razie to mój drugi i jestem bardzo zadowolona. Co do sklepów internetowych i okazji, to zgadzam się z Olusią. Są sklepy, z którymi są same problemy, a są tez sprawdzone firmy. Ja np. zamawiam na magicznaplaneta.pl i się jeszcze nie zawiodłam. I zamówienie przychodzą na czas :)


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

Gotowe projekty domów