Pomocy!!! samodzielna praca.

Zastanawiasz się z czego budować ściany? Chcesz wiedzieć jakie wykonać tynki? Szukasz pomysłu na ciekawe wykończenie elewacji? W tym dziale znajdziesz porady i inspiracje.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

gluszaczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 07 wrz 2009, 8:42
Pomocy!!! samodzielna praca.

autor: gluszaczek » 09 wrz 2009, 7:16

Wita.
Wczoraj zmyłem ściany mydłem malarskim, na ścianach oczywiście kreda, mam pytanie, czy jest potrzeba drugi raz myć?
A poza tym chciałem się dowiedzieć co w następnej kolejności zrobić, gipsować? gruntować?, a jeszcze kable muszę w ścianę włożyć, w jakiej kolejności mam pracować bo jestem ciemny w tych sprawach a nie stać mnie na fachowca. podkreślam że gipsować chcę tylko nierówności nie całe ściany.
pozdrawiam.

zbyszekr114
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 22 sie 2009, 10:59

autor: zbyszekr114 » 09 wrz 2009, 22:28

Nie trzeba drugi raz myc scian ,pod gladz jak pozniej pod farbe musisz dac unigrunt ,ja dawalem atlas pod farbe zmywalna 12 godz. odczekalem i malowalem.najlepiej unigrunt wetrzec w sciane szerokim pedzlem .w tedy masz pewnosc ze nic nie odleci ze sciany

zbyszekr114
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 22 sie 2009, 10:59

autor: zbyszekr114 » 10 wrz 2009, 5:27

zbyszekr114 pisze:Najlepiej zdrapac sciany szpachlowka ,pod gladz jak pozniej pod farbe musisz dac unigrunt ,ja dawalem atlas pod farbe zmywalna 12 godz. odczekalem i malowalem.najlepiej unigrunt wetrzec w sciane szerokim pedzlem .w tedy masz pewnosc ze nic nie odleci ze sciany

gluszaczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 07 wrz 2009, 8:42

autor: gluszaczek » 10 wrz 2009, 8:02

Witajcie.
Teraz pojawił się problem, bo zączełem skrobać ściany cały tynk zaczął odpadać a pod nim stare szare chyba ręcznie wypalane cegły a co metr drewniane belki,
bo to pokój wolnostojący na strychu i teraz mam dylemat czy lepiej tynkować czy zakładac płyty gipsowo kartonowe, co taniej i szybciej wyjdzie poradźcie mi prosze.

zbyszekr114
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 22 sie 2009, 10:59

autor: zbyszekr114 » 10 wrz 2009, 20:54

ja zbilbym stary tynk i polozyl regipsy ,szybciej i chyba taniej.Ale moze ktos z fachowcow sie wypowie


Wróć do „Ściany elewacje fasady ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów