Dobra zmywarka do naczyń

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

pawelek78
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2009, 9:11
Dobra zmywarka do naczyń

autor: pawelek78 » 20 cze 2009, 11:43

Witajcie:)
Mam mały dylemacik co do wyboru zmywarki i sklepu gdzie ją mam kupić:)
Co możecie mi polecić dla czteroosobowej rodziny do około 1800 zł? Chcę, żeby to był porządny sprzęt...

Blaniu
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 14 cze 2009, 16:59

autor: Blaniu » 20 cze 2009, 15:10


pawelek78
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2009, 9:11

autor: pawelek78 » 20 cze 2009, 15:37

Jest, ale tam barzdiej są dywagacje, czy mieć zmywarkę, czy nie... A ja chciałbym porady która konkretnie się nadaje:)
Mam swój typ, ale miałem nadzieję, że ktoś mi poradzi coś. Na razie myślę o tej lft 321, ale może ktoś się jeszcze wypowie, czy warto wywalić ponad 1800 na Aristona.

Liber
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 351
Rejestracja: 20 kwie 2009, 14:03
Lokalizacja: CHEŁM

autor: Liber » 22 cze 2009, 18:07

[quote="pawelek78"]Jest, ale tam barzdiej są dywagacje, czy mieć zmywarkę, czy nie... A ja chciałbym porady która konkretnie się nadaje:)
Mam swój typ, ale miałem nadzieję, że ktoś mi poradzi coś. Na razie myślę o tej [url=http://www.123agd.pl/Produkty/Hotpoint_Ariston/Zmywarka-LFT-321-HX-HA_3730.html]lft 321g

Witam. Wypowiadałem się już na ten temat. Ariston nie cieszy się dobrą opinią. Ja używam z polecenia serwisowców, a nie sprzedawców - zmywarkę Electroluxa. Bo sprzedawcy każdy kit wcisną. Sprzedawcy nie są fachowcami, są tylko "naganiaczami". Jak masz kogoś znajomego w serwisie AGD - tam zapytaj najlepiej. Oni wiedzą, które są mniej lub wiecej awaryjne itd.
LIBER

adamis
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2756
Rejestracja: 09 wrz 2006, 13:11

autor: adamis » 22 cze 2009, 21:16

Taki sondaż nie będzie miarodajny. Podawanie awaryjności produktów ma sens jeśli przedstawia się ilość awarii na 100 lub 1000 urządzeń. Wątpię, żeby serwisanci prowadzili takie statystyki.
Kiedyś mówiło się, że pralki Wiatka i Polar są najbardziej awaryjne, bo ich najwięcej w serwisach stoi. A jakie wtedy miały stać, jak innych nie było?
Moja Wiatka chodziła bez problemów 14 lat (4 dzieci oprała), a nowa Amica psuje się co kilka miesięcy. Serwisant powie więc,że najwięcej naprawia zmywarek f-my X, ale czy będzie to rzeczywiście najbardziej awaryjna zmywarka?
adam

Liber
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 351
Rejestracja: 20 kwie 2009, 14:03
Lokalizacja: CHEŁM

autor: Liber » 23 cze 2009, 7:53

adamis pisze:Taki sondaż nie będzie miarodajny. Podawanie awaryjności produktów ma sens jeśli przedstawia się ilość awarii na 100 lub 1000 urządzeń. Wątpię, żeby serwisanci prowadzili takie statystyki.
Kiedyś mówiło się, że pralki Wiatka i Polar są najbardziej awaryjne, bo ich najwięcej w serwisach stoi. A jakie wtedy miały stać, jak innych nie było?
Moja Wiatka chodziła bez problemów 14 lat (4 dzieci oprała), a nowa Amica psuje się co kilka miesięcy. Serwisant powie więc,że najwięcej naprawia zmywarek f-my X, ale czy będzie to rzeczywiście najbardziej awaryjna zmywarka?


Bo wszystko co jest z "Amiki" to jest szajs. Przekonałem się 10 lat temu. I to wszystko wywaliłem co było z Amiki. Mam teraz Elctroluxsa sprzęt i chodzi bezawaryjnie. Kiedzyś było inaczej, Bo tylko była "kochana" "Frania". Dziś jest różnorodność. I w serwisie właśnie stoją Amiki, Aristony, ale trzafiają się i Bosche i Electroluxy. Ale w znikomej ilości. Jak robią przy tym , to wiedzą lepiej jak sprzedawcy. Nie muszą prowadzić papierowej statystyki.
LIBER

dragoranka
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 cze 2009, 22:29

autor: dragoranka » 23 cze 2009, 22:34

ja mam siemensa i nie narzekam :]
trochę czasu już śmiga bezawaryjnie. nie znam dokładnej pojemności, raczej do największych nie należy, ale bardzo cichutka jest. no i też mam czteroosobową rodzinę.

Liber
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 351
Rejestracja: 20 kwie 2009, 14:03
Lokalizacja: CHEŁM

autor: Liber » 24 cze 2009, 8:34

dragoranka pisze:ja mam siemensa i nie narzekam :]
trochę czasu już śmiga bezawaryjnie. nie znam dokładnej pojemności, raczej do największych nie należy, ale bardzo cichutka jest. no i też mam czteroosobową rodzinę.


Witam. Simens nie mależy do tych z górnej półki, ale nie jest "franią, czy "aristonem". Będzie chodził - oby jak najdłużej. Mam sąsiada - który nie narzeka na simensa użytkując go od 5 lat z 6-cio osobową rodziną. I jest OK!!!
LIBER

pawelek78
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2009, 9:11

autor: pawelek78 » 29 cze 2009, 11:25

Czyli jednak Ariston nie jest wart wywalenia pieniędzy... Dobrze wiedzieć. Za tą cenę spokojnie kupię Siemensa a może nawet Bosha. W sumie to doszedłem z żoną do wniosku, że będziemy kupować raz a porządnie, bo "co jest tanie to jest drogie".

edycja:
w takim razie co z Bosha mi polecić możecie? zależy mi żeby to było z tego sklepu co daję, bo tam mogę liczyć na spory rabat, bo jeszcze inne rzeczy do łazienki se żona umyśliła..
bosch sgv 45m93eu
Mam jeszcze parę dni żeby coś wybrać bo jeszcze mebleków do kuchni nie ma, także spoko:)

JWRC
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 09 cze 2007, 19:51

autor: JWRC » 29 cze 2009, 14:08

Bosch i Siemens to to samo. przy czym Bosch katalogowo jest tanszy.

makia
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 14 lip 2009, 18:05

autor: makia » 29 sie 2009, 19:01

szukaj w euromall, mają dużą ofertę. koniecznie sprawdź w dziale promocje bo może się okazać, że jest coś wartego uwagi

modern777
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 21 wrz 2009, 9:54
Re: Dobra zmywarka

autor: modern777 » 28 wrz 2009, 19:29

Taki dobry sprzęt jeżeli chodzi o zmywarki możesz znaleźć na magiczna planeta. Sama tam kupowałam i dlatego z czystym sumieniem mogę go Tobie polecić. Mają duży wybór jeżeli chodzi o sprzęt AGD, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

cirrus
Aktywny
Aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 24 cze 2009, 15:49
Re: Dobra zmywarka do naczyń

autor: cirrus » 15 paź 2009, 21:20

jeżeli chodzi o zmywarkę, to my na 4-osobową rodzinę mamy Bosha SGI 33E35EU ma 3 programy i 2 regulacje temperatury, ja ją sobię bardzo chwalę, co do sklepu, to możesz zajrzeć na electro.pl, ja tam kupiłam swoją i z obługi oraz ceny byłam bardzo zadowolona ;)

romanb777
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2009, 22:47
Lokalizacja: Białystok
Re: Dobra zmywarka do naczyń

autor: romanb777 » 28 paź 2009, 11:10

Mam tylko jedną odpowiedź - jeśli ma być konkretna to musi być firmy MIELE (mam taką i nie jestem wcale osobą zamożną - jestem zbyt biedny żeby chłam tani kupować) - a jeśli i tania i konkretna (to tak się nie da...)
pozdrawiam
Jak czegoś nie umiem to umiem się nauczyć...

rudiz
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 18 wrz 2009, 21:05
Re: Dobra zmywarka do naczyń

autor: rudiz » 29 paź 2009, 0:51

Według mnie BOSCH ma najlepsze zmywarki. Ja mam właśnie boscha, tylko że wąską (45cm). Nie wiem jakiej potrzebujesz, ale spotkałam się też z bardziej pojemnymi modelami. Ten ma np. 60 cm: magicznaplaneta.pl/dzial/agd/kategoria/?id=37&prod=36781. I cena też nie jest wygórowana. Ja zamawiałam przez internet i zapłaciłam 30% mniej niż w normalnym sklepie.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

Gotowe projekty domów