zlece wykonanie tynkow gipsowych Dabrowa Gornicza

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

tombud7
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2008, 17:28
Lokalizacja: Dąbrowa Gornicza
zlece wykonanie tynkow gipsowych Dabrowa Gornicza

autor: tombud7 » 03 sie 2008, 12:07

Mam do wytynkowania domek jednorodzinny na terenie Dąbrowy Górniczej tylko i wyłacznie tynkami gipsowymi , z tym ze potrzebuj fachowcow a nie ludzi podszywających sie pod nich bylem juz oglądac prace dwoch firm jednej z Dąbrowy a drugiej z Sosnowca mimo niskiej cenny(25zł za metr) nikomu ich niepolecam ci pierwsi nieobrabiaja łuków a po tych drugich własciciel domu musiał kłasc gładz a do tego ani jedni ani drudzy nie obrabiaja rolett moze mial by ktos jakąs solidną firme do polecenia. Z gory dziekuje za odpowiedz

rebogdan
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 sie 2008, 20:39

autor: rebogdan » 06 sie 2008, 20:46

witam.
chętnie podjął bym się wygipsowania domku. Jestem dobrym fachowcem, tylko że pracuję sam. Jeśli chciałby Pan żebym podjął pracę i nie zależy Panu na czasie to proszę o kontakt: 693101852.
pozdrawiam

tombud7
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2008, 17:28
Lokalizacja: Dąbrowa Gornicza

autor: tombud7 » 06 sie 2008, 21:01

A czy mogl by mi pan powiedziec jak obrabia pan łuki , jak rolety i na jakich materiałach pan robi ??

rebogdan
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 sie 2008, 20:39

autor: rebogdan » 08 sie 2008, 20:04

na łuki daję narożniki plastikowe lub nacinam aluminiowe i formuję łuk. co do rolet to zależy o jakie Panu chodzi (można obrobić płytą gipsową). naciągam 2razy nida gips szpachlowy a na wierzch gładź szpachlową gotową master mas, lub finisz który jest plastyczny i dobrze się szlifuje.

tombud7
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2008, 17:28
Lokalizacja: Dąbrowa Gornicza

autor: tombud7 » 31 sie 2008, 13:33

Znalazłem (tak mi sie wydaje ) odpowiednia firme z Dąbrowy Górniczej , bylem obejrzeć ich prace i rozmawiałem z wlascicielem doku w którym wykonali usługe i jest bardzo zadowolony. Maja wejsc za dwa tygodnie to sam ich ocenie. A czy ktoś z was by m i mogł cos powiedziec o firmie Kręgiel Tynki Gipsowe?

louco
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2009, 16:39
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Tynki ozdobne

autor: louco » 29 sie 2009, 16:51

Witam.
Moglbym polecic nasze tynki ozdobne. Wlasne wzory i wlasna paleta barw.Nasze wzory charakteryzuja sie wysoka jakoscia.Cienka warstwa kontaktowa z tynku gipsowego i na nia tynk ozdobny.Koszt miedzy 20 a 40 zl z w zaleznosci od wzoru wraz z materialem. Razem z przygotowaniem i malowaniem przy najtanszym wzorze mozna by to zrobic za ok 30 zl od metra kw.
Dojazd, prezentacja wzorow i palety barw gratis.
Jesli byl by pan zainteresowany prosze o kontakt 508833824


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów