remont ile zapłacić?

Zastanawiasz się z czego budować ściany? Chcesz wiedzieć jakie wykonać tynki? Szukasz pomysłu na ciekawe wykończenie elewacji? W tym dziale znajdziesz porady i inspiracje.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

sesil
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 27 cze 2009, 16:38
Lokalizacja: Małopolska
remont ile zapłacić?

autor: sesil » 27 cze 2009, 18:56

Mam do remontu pokoik potrzebuję wyrównać ściany systemem gk na plackach ponoć tak słyszałem oraz sufit na konstrukcji potem mam w planie gładż i tak zwany baranek na suficie .rozmiar pokoju ok 4.10 na 3.50. Czy jest ktoś w stanie podać mi koszta takiej usługi ? Proszę o porady jeśli ma ktoś jakieś inne propozycje chodzi o wyrównanie ścian tzn to dom stary murowany ale krzywizny ścian na 2.60 wysokości to ok 3 .do5 cm czy jakieś inne rozwiązania ?Będę wdzięczny za porady .

GipsKarton
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 750
Rejestracja: 21 lut 2009, 18:22
Lokalizacja: Szczecin

autor: GipsKarton » 27 cze 2009, 20:16

nie można jednoznacznie określić kosztów ani materiału ani robocizny.
sucha zabudowa zarówno okładziny ścian jak i sufitu nie wymagają już nakładania gładzi gipsowych.

czarnapuma79
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2009, 12:44
Lokalizacja: Poznań, Zielona Góra
Re: remont ile zapłacić?

autor: czarnapuma79 » 03 lip 2009, 5:41

sesil pisze:Mam do remontu pokoik potrzebuję wyrównać ściany systemem gk na plackach ponoć tak słyszałem oraz sufit na konstrukcji potem mam w planie gładż i tak zwany baranek na suficie .rozmiar pokoju ok 4.10 na 3.50. Czy jest ktoś w stanie podać mi koszta takiej usługi ? Proszę o porady jeśli ma ktoś jakieś inne propozycje chodzi o wyrównanie ścian tzn to dom stary murowany ale krzywizny ścian na 2.60 wysokości to ok 3 .do5 cm czy jakieś inne rozwiązania ?Będę wdzięczny za porady .


Wrównać ściany można na wiele sposobów - położenie gładzi jest dobre gdy krzywizny nie są zbyt wielkie, w innym przpadku polecam GK.
Zajmujemy się malowaniem pomieszczeń, malowanie poznań, remont poznań, malowanie dekoracyjne.

Lpek
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 05 lip 2009, 0:20
Lokalizacja: 0-71

autor: Lpek » 05 lip 2009, 0:24

Jeśli już decydujesz się na GK to tylko szpachlowanie lączeń, chyba, że tak jak poprzednik nadmienił jeśli krzywizn nie ma można gładź położyć, nie zmniejszamy wtedy wymiarowo pokoju. a Sam koszt robocizny płyty na placki + sufit na konstrukcji i malowanie to koszt rzędu 1200 - 1500 zł.

sesil
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 27 cze 2009, 16:38
Lokalizacja: Małopolska

autor: sesil » 06 lip 2009, 13:39

Dziękuję z góry za porady.Pozdrawiam


Wróć do „Ściany elewacje fasady ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

Gotowe projekty domów