Rzetelny fachowiec z Warszawy

Ceny materiałów budowlanych zależą od różnych czynników i mogą się od siebie różnić. Jak znaleźć najlepsze połączenie jakości i ceny? Czy warto zastąpić dany materiał tańszym? To ważne pytania w czasie budowy i remontu. Odpowiedzi na nie znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

barbara11
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 cze 2009, 19:59
Rzetelny fachowiec z Warszawy

autor: barbara11 » 19 cze 2009, 20:07

Pomimo, ze nie prosil mnie o taka przysluge, chcialabym odwdzięczyć się dobrym slowem i polecic z czystym sumieniem czlowieka, ktory wykanczal u nas mieszkanie w nowym budynku przy Rakowieckiej, z czego jestem bardzo zadowolona.


Jeżeli mialabym określić jego atuty to przede wszystkim szybkosc, pracowitosc, rzetelnosc, sumiennosc, wszechstronnosc, pomysłowosc, wyrozumiałość na zmiany koncepcji oraz konkurencyjna cena.


Osoba jest z Warszawy i codziennie dojezdza, wiec nie ma mowy o „koczowaniu” na inwestycji.


Jedyna wada to dlugie terminy, gdyz pracuje przede wszystkim z polecenia. Osobiście czekalismy na niego ponad miesiac, ale uwazam, ze było warto,

tolek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 28 mar 2008, 21:24
Lokalizacja: Mazowieckiede

autor: tolek » 19 cze 2009, 20:58

Witam,p.Wojciech,jak to się nazywa mężczyzna udający kobietę :idea:

MistrzJan
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 968
Rejestracja: 05 mar 2009, 10:20
Lokalizacja: Brwinów Milanówek 506391113

autor: MistrzJan » 20 cze 2009, 11:56

Witam . To obleśny tranwestyta , tfu i jeszcze się reklamuje :oops: Jan.
Po mnie nie ma poprawek!!!!

buraczane_pole
Aktywny
Aktywny
Posty: 260
Rejestracja: 19 cze 2008, 22:43

autor: buraczane_pole » 21 cze 2009, 9:19

cześć jestem Maciuś też mam 12 lat


Wróć do „Ceny materiałów budowlanych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Gotowe projekty domów