Pokój (siłownia) + Łazienka

Pokój dziecięcy jest zazwyczaj miejscem zabaw i nauki dziecka. Dlatego tak ważnym aspektem jest dobór odpowiednich mebli, kolorów ścian, które wpływają na kreatywność naszych pociech. Zobacz jak inni poradzili sobie z tym problemem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Wacek13
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2009, 22:28
Pokój (siłownia) + Łazienka

autor: Wacek13 » 22 mar 2009, 23:12

Witam!

Mam 17 lat i mam do zagospodarowania pokój (7m x 3.5m) i łazienkę(2m x 4m). Połowę pokoju prawdopodobnie będzie zajmowała ławeczka do ćwiczeń, obciążenie itp. i zastanawiam się jak zagospodarować resztę miejsca, zastanawiam się czy nie postawić ścianki gipsowej i w drugim pomieszczeniu postawić jakiś stół, łóżko (mam swój drugi pokój ale ten ma mi służyć nie tylko do ćwiczenia ale też do jakieś alternatywy żeby czasem odciąć się do świata i w osobności mieć gdzie posiedzieć, pooglądać TV, posłuchać muzyki itp.) Bardzo proszę o jakieś porady jak rozplanować zagospodarowanie tego pomieszczenia.

Z góry dziękuje i pozdrawiam!

gustav33
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 14 kwie 2009, 8:22

autor: gustav33 » 07 cze 2009, 9:16

Ja bym zastosował ściankę przenośną - parawan. Nie musi to być żaden lamus. Prostą konstrukcję z kilku listew, sklejki i zawiasów malujesz jak chcesz.
A taką konstrukcję na czas ćwiczeń możesz odstawić gdzie chcesz, jak nie ćwiczysz maskujesz nią ławkę i masz maksimum miejsca.


Wróć do „Pokoje dziecięce, pokoje młodzieżowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

Gotowe projekty domów