Technologia KAN-therm

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

zbyflo
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 31 mar 2007, 19:58
Technologia KAN-therm

autor: zbyflo » 11 maja 2009, 16:00

Czy to jest dobry system?czy ktos w tym systemie robił wode i CO ?
Jakie sa słabe punkty?
Wykonawca twierdzi iz jest to najlepszy system i daje dożywotnią gwarancje na niego,czy to mozliwe?
Dziekuje i pozdrawiam
spójrz lepiej na świat

fpz
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 681
Rejestracja: 22 sie 2007, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

autor: fpz » 11 maja 2009, 20:39

A ile lat ma ten wykonawca :?: :lol:
A na poważnie to o którym systemie kan therm myślisz? kan.com.pl/index.php?Itemid=111&id=94&option=com_content&task=view
Według mnie są inne równie niezwodne systemy. To zależy, za jaką cenę ci gość chce to wykonać.

zbyflo
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 31 mar 2007, 19:58

autor: zbyflo » 11 maja 2009, 20:48

fpz pisze:A ile lat ma ten wykonawca :?: :lol:
A na poważnie to o którym systemie kan therm myślisz? kan.com.pl/index.php?Itemid=111&id=94&option=com_content&task=view
Według mnie są inne równie niezwodne systemy. To zależy, za jaką cenę ci gość chce to wykonać.


co do wyboru systemu jeszcze nie wiem ma mi zrobic wycene i omówic temat za tydzień.
A wracając do mojego pytania to jaki system jest godny polecenia pomijając jego wartość ( dobre musi kosztować, nie robie ogrzewania podłogowego)

dylot
Aktywny
Aktywny
Posty: 169
Rejestracja: 30 lis 2006, 14:36
Lokalizacja: Ustroń

autor: dylot » 14 maja 2009, 13:43

fachowiec ma rację że jest to bardzo dobry system tylko jest z nim 1 problem a taki że mają nietypowy rozmiar rurki np.14 i 18mm jak coś się zepsuje to potem tylko kan-term. My mieliśmy raz awarię takiej rurki to 2 tyg.szukaliśmy złączki.

mezik0
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 467
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:30
system

autor: mezik0 » 14 maja 2009, 20:05

polecam ci kolego system wavin złączki zaprasowywane trochę kształtki drogie ale da się przeżyć i rura odpowiedniej jakości

mentor_13
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 09 maja 2009, 13:24

autor: mentor_13 » 16 maja 2009, 6:56

jako hydraulik amator miałem przerabiać instalacje w mieszkaniu
zdecydowałem się na pex-al-pex wavina ale ceny plastikowych zlączek mnie powaliły - cennik na stronie

jestem w trakcie kładzenia instalacji, caly system kupiłem w castoramie
mają metalowe skręcane złączki i rurki jakiejś amerykańskiej firmy.
bardzo fajnie się to składa jest ok 50 - 70 % tańsza i nie trzeba się prosić o zaciskarkę.

ponadto te złączki można zaciskać wielokrotnie ma to szczególne znaczenie w przypadku jakiejś awarii

fpz
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 681
Rejestracja: 22 sie 2007, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

autor: fpz » 17 maja 2009, 20:33

ponadto te złączki można zaciskać wielokrotnie ma to szczególne znaczenie w przypadku jakiejś awarii

Oj tu byłbym ostrożny i to nie budzi mojego zaufania ale by ci szczęcie sprzyjało.
A props KAN-u to dowiedziałem się że rury z PP produkuje dla nich Hydroplast.


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

Gotowe projekty domów