kłopot z drenażówką

Wszystko o kanalizacji i odwodnieniu. Dział poświęcony poradom na temat najnowszym rozwiązaniom technologicznym związanymi z kanalizacją, drenażem i oczyszczaniem ścieków.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

wladekx
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2009, 13:41
kłopot z drenażówką

autor: wladekx » 23 lut 2009, 13:44

witam, niestety zaoszczędziłem i teraz mam problem, a mianowicie mam zamontowaną oczyszczalnie drenażową, przez rok spisywała się super, niestety teraz dreny są zatkane. czy ktoś się orientuje ile kosztuje wymiana drenów? Może lepiej zainwestowac w cos innego?

wielkopolanin
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 02 lut 2009, 9:46
Lokalizacja: Wielkopolska

autor: wielkopolanin » 26 lut 2009, 11:06

właśnie takije sytuacji bałem się wybierając oczyszczalnie i w tym czytając Twoja wiadomość cieszę się, że wybrałem aquaeco. trzymam kciuki.. i sam jestem ciekawy jakie są koszty w takim wypadku. Ja mam odprowadzenie ścieku przez studnie chłonną i działa ok.

AQUA-POLSKA
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 31 mar 2009, 14:17
Re: kłopot z drenażówką

autor: AQUA-POLSKA » 31 mar 2009, 14:47

wladekx pisze:witam, niestety zaoszczędziłem i teraz mam problem, a mianowicie mam zamontowaną oczyszczalnie drenażową, przez rok spisywała się super, niestety teraz dreny są zatkane. czy ktoś się orientuje ile kosztuje wymiana drenów? Może lepiej zainwestowac w cos innego?

Witam!!!
Zatkany drenaż to tylko i wyłącznie efekt źle wykonanej instalacji. Dobrze wykonana instalacja nie ma prawa się zatkać.
Oczywiście istnieje również mozliwość zmiany rozwiązania w odprowadzaniu podczyszczonych scieków ale decyzja należy do Pana.
W razie czego jestem do usług.
Pozdrawiam


Wróć do „Kanalizacja i odwodnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów