Pozwolenie wynik negatywny

Jak nie zginąć w gąszczu przepisów i co zrobić, by podejmowane przez nas prace były wykonane zgodnie z przepisami? Niedopełnienie przepisów prawa budowlanego może mieć bardzo poważne konsekwencje. Jeśli zastanawiasz się na jakie prace potrzebne jest pozwolenia na budowę, jak je uzyskać, jakie wymagania formalne trzeba spełnić ? tu znajdziesz pomoc.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

tedew
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 22 maja 2008, 17:16
Pozwolenie wynik negatywny

autor: tedew » 30 mar 2009, 18:21

witam,
mam taką sytuację - złożyłem całą dokumentację do urzędu aby uzyskać pozwolenie na budowę.
Dostałem dziś pismo, że ja w 2 tyg nie uzupełnię braków, to otrzymam odrzucenie projektu.
Czy to oznacza, że nie będę mógł później jeszcze raz złożyć ??? (bo na pewno w 2 tyg się nie wyrobię)

???
pozdr

Awatar użytkownika
deggial
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 867
Rejestracja: 17 mar 2008, 14:24
Lokalizacja: okolice Wrocławia

autor: deggial » 31 mar 2009, 7:24

Będziesz mógł złożyć. Uzupełnij projekt i nie będziesz miał problemu. I nie pisz że złożyłeś całą dokumentację bo jak dostałeś wezwanie to nie całą.

aigma
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 11 kwie 2008, 5:52

autor: aigma » 03 kwie 2009, 11:34

Zgodnie z KPA możesz zawiesić postępowanie. Trzeba złożyć stosowne pismo do Starostwa. Po uzupełnieniu braków odwieszasz postępowanie i uzyskujesz pozwolenie na budowę. Wszystko bez wycofywania dokumentacji.

Pozdrawiam
AIGMA - Projektowanie i Obsługa Inwestycji


Wróć do „Prawo budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów