instalacja elektryczna

Domowe prace związane z prądem mogą być bardzo niebezpieczne. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat instalacji elektrycznych począwszy, od wymiany kontaktu po podłączenie prądu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

piotrek2209
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 11 lut 2009, 6:59
instalacja elektryczna

autor: piotrek2209 » 17 lut 2009, 0:53

witam
ok skoro to taki problem to porozmawiam z elektrykiem.Wydaje mi się osobiście ,że to tylko tak strasznie wygląda.Dziękuję za troske4 doceniam to.Może z treści wynikło ,ze się czepiam lub obrażam ,ale ja naprawdę oczekuję tylko porady.Może to głupie ,ze chcę to sam zrobić no ,ale tak mam.Jeżeli masz jakiś pomysł to proszę podsuń mi go :-).Myślałem ,ze po prostu zapodam kabel uziemiający przed domem w trójkąt 3 szpile w ziemię co metr ,półtora lub podepnę się po uziemienie w skrzynce ZK.Jest jeszcze w garażu pociągnięta siła ,ale nie wiem czy w nowym systemie czyli 3 fazy 0 i uziemienie ,bo myślałem ,ze tam się jakoś wepnę.No wiem ,ze kombinuję ,bo równie dobrze mogę położyć miedziaki tak jak było 2 żyłowe ,ale jak i tak kable nowe kłaść będę to już lepiej po nowemu;-).Pozdrawiam


Wróć do „Instalacje elektryczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów