Teka?

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

anagora
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2009, 11:22
Lokalizacja: warszawa
Teka?

autor: anagora » 23 sty 2009, 11:31

Witam wszystkich,
koncze juz ostatni etap budowy domu i zwracam sie z pytniem odnosnie płyt grzewczych firmy Teka, podkreslam, ze wczesniej mialam zlewozmywak i byłam bardzo zadowolona z jakosci(teraz tez sie zdecydowałam). Ale żadnych urzadzen elektrycznych itp tej firmy nie użytkowałam, a podoba mi sie design płyt. Czy moge poprosic o jakies opinie?

samodzielny
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2009, 12:33
Re: Teka?

autor: samodzielny » 23 sty 2009, 12:55

Witam wszystkich,
koncze juz ostatni etap budowy domu i zwracam sie z pytniem odnosnie płyt grzewczych firmy Teka, podkreslam, ze wczesniej mialam zlewozmywak i byłam bardzo zadowolona z jakosci(teraz tez sie zdecydowałam). Ale żadnych urzadzen elektrycznych itp tej firmy nie użytkowałam, a podoba mi sie design płyt. Czy moge poprosic o jakies opinie?[/quote]

No tak, a kobiety to tylko o wyglądzie:)

to dobry sprzęt, choć nie najtańszy, ale na pewno będzie Pan zadowolona, ja osobiscie posiadam płytę tb 600 i żona złego słowa nie powiedziała:).

Pozdrawiam,
Tadeusz

samodzielny
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2009, 12:33

autor: samodzielny » 26 sty 2009, 8:45

Odnosnie tej firmy do niedawna nie miałam z nią styczności i niewiele słyszałam na jej temat, a ponieważ potrzebowałam płyty o nietypowym kształcie trafiłam na Tekę i jak dotąd jestem zadowolona. Przeglądając ich ofertę trafiłam też na baterie i zlewozmywaki:), jest w czym wybierac. POza tym znalazłam też pięc punktów serwisowych na terenie Warszawy a to istotne.

roberto123
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2009, 12:04

autor: roberto123 » 26 sty 2009, 12:48

Kupiłem i polecam płytke indukcyjną tej firmy, a to dlatego ze zużywa przede wszystkim mniej prądu, płyta sie nie przypala wiec łatwo o utrzymanie jej w czystosci, do tego posiada osobny dla każdego pola timer. Poza tym jak wspomniała Pani wcześniej ma świetny design.

samodzielny
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2009, 12:33

autor: samodzielny » 31 sty 2009, 20:21

Witam,

mój mąż jak wspomniał wyżej zakupił do domu płyte indukcyjną teka, okazało się jednak, ze do takiej płyty potrzebne sa specjalne garnki o czym nie wiedziałam, zakupiliśmy dwa dni temu takie specjalne garnki i okazało sie, że potrawy szybciej się w nich gotują, co tez wpływa na oszczedność energi elektrycznej.

anikaduda
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2009, 20:43
Teka to jest to

autor: anikaduda » 12 lut 2009, 20:21

Ja co prawda jestem dopiero na początku budowy domu, jednak (chyba jak każda kobieta) już myślę, jak wykończyć wnętrze :D Jestem już zdecydowana na zakup urządzeń TEKA do kuchni zarówno ze względu na design, jak i energooszczędność oraz 3 letnią gwarancję! Chyba tylko TEKA ma 3 lata...
Laik, który postanowił opuścić blokowisko i wymyślił sobie budowę domu:-)


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości

Gotowe projekty domów