Dofinansowanie do instalacji zlożonej z min 40 kolektorów

Kolektory słoneczną pochłaniają energię słoneczną i w inteligentny sposób i zamieniają ją na energię cieplną w naszych domach. Dowiedz się o wadach i zaletach kolektorów.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Adaroth
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 15 kwie 2008, 20:07
Dofinansowanie do instalacji zlożonej z min 40 kolektorów

autor: Adaroth » 10 gru 2008, 19:15

Witam,
czy orientujecie się może do jakiej instytucji najlepiej się zgłosić aby uzyskać dofinansowanie do instalacji solarnej składającej się z min 40 kolektorów. Zadaniem instalacji jest ogrzewania c.w.u. wspomagania c.o. ? Dofinansowanie dla osoby prawnej stąd moje pytanie bo po zamknięciu ekofunduszu nie bardzo wiem gdzie sie zwrócić, jakie są wymagania odnośnie instalacji, czy musi być w fazie projektowej, czy można je uzyskać dla instalacji, która jest już wykonana?
Pozdrawiam,

jacbak7870
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 83
Rejestracja: 13 mar 2008, 9:49
Lokalizacja: Olesno

autor: jacbak7870 » 10 gru 2008, 22:42

dofinansowanie można uzyskać od 50m kwadratowych solsrów lub powyżej 600m kwadratowych
zapytaNIE PROSZĘ KIEROWAĆ NA SUNERGY@NEOSTRADA.PL POWOŁAĆ SIĘ NA JACKA

Awatar użytkownika
bachus
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5014
Rejestracja: 01 sie 2006, 21:33
Lokalizacja: Gdańsk

autor: bachus » 08 sty 2009, 23:14

Witam.
czy orientujecie się może do jakiej instytucji najlepiej się zgłosić aby uzyskać dofinansowanie do instalacji solarnej składającej się z min 40 kolektorów. Zadaniem instalacji jest ogrzewania c.w.u. wspomagania c.o. ? Dofinansowanie dla osoby prawnej stąd moje pytanie bo po zamknięciu ekofunduszu nie bardzo wiem gdzie sie zwrócić, jakie są wymagania odnośnie instalacji, czy musi być w fazie projektowej, czy można je uzyskać dla instalacji, która jest już wykonana?

Możesz startować w Wydziale Ochrony Środowiska Urzędu Miasta / Gminy /. Jak tam nic nie zwojujesz to na chwilę obecną nic nie ma.
pozdrawiam
Fizyki uczymy się od Brzęczkowskiego, pierwszego na świecie wynalazcy silnika grawitacyjnego (perpetuum mobile).


Wróć do „Kolektory słoneczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości

Gotowe projekty domów