Kiedy skończą budować

Przystępując do budowy, marzymy o idealnym domu. Niestety realia często są inne, a błędy budowlane są zmorą wielu inwestorów. Poradź się jak uniknąć błędów, na co zwrócić uwagę i co zrobić, żeby Twój dom rzeczywiście był idealny.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Lioness_Lee
Kiedy skończą budować

autor: Lioness_Lee » 29 lis 2005, 14:40

Mam do was pytanie.
Kupiłam mieszkanie u developrea, termin oddania grudzień 2005. Dzisiaj 29 listopada stan zaawansowania budowy - to stan surowy zamknięty. Idzie zima, panowie nie wytynkowali budynku z zewnątrz i mówią, ze już nie wytynkują. Podobno maja mieszkania wykończyć zima, a wytynkowac wiosną. Nie wiem jak z innymi pracami, czy można w środku kłaśc tynki, instalacje wewnątrz o tej porze roku. Próbuje poznac nowy termin oddania, ale firma opowiada absurdy o tym, że bedzie w terminie. Może wy jesteście w staniei powiedzieć ile moze potrawać, załozenie instalacji, wylanie posadzek , polozenie podłóg itp, tak żeby dało sie mieszkać?
Z góry dziekuje

Awatar użytkownika
Andrzej Wilhelmi
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2153
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:08
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

autor: Andrzej Wilhelmi » 03 gru 2005, 17:14

Skończ z developerem! Rozlicz aktualny stan i we własnym zakresie dokończ prace wykończeniowe zlecajšc ich wykonanie profesionalnej firmie. Pozdrawiam.


Wróć do „Błędy budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów