mokra ściana

Bez materiałów chemii budowlanej nie można wyobrazić sobie żadnych prac budowlanych i remontowych. Wybór materiałów jest ogromny, a ciągle pojawiają się nowe, ciekawe produkty. Jakie materiały zastosować w konkretnym przypadku? Które ułatwią i usprawnią budowę i remont? Czym tynkować, malować, impregnować, kleić, uszczelniać i czyścić?

Moderator: Deitermann

cormoran
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 24 paź 2008, 17:05
mokra ściana

autor: cormoran » 24 paź 2008, 17:46

Witam

Mam problem tego rodzaju,że mam mokrą ścianę o wymiarach 2mx0,5m.Plama jest za meblościanką i się rozszerza.Czasami mam wrażenie,że jest bardziej mokra i czuć jakby od niej szambem.Mieszkam w mieszkaniu 8 lat i nigdy wczesniej takiego czegos nie mialem.W lutym tego roku sasiadka zrobila łazienke dokładnie za ścianą w tym samym miejscu.Dała kafelki i ogólnie całą wode robiła na nowo.Ja w lipcu zauwazylem plamę,która wyszła mi zza mebla.Pytanie jest takie,czy ta mokra ściana wzięła się z jakiejś nieszczelności,czy tez po prostu zebrala mi się wilgoć za meblami ? Dodam,że mieszkanie moje nie jest niczym ogrzewane i często suszę pranie w głównym pokoju na suszarce.

dzięki za odpowiedz i pozdrawiam

cormoran

Wróć do „Chemia budowlana”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów