czym domyć fugi?

Bez materiałów chemii budowlanej nie można wyobrazić sobie żadnych prac budowlanych i remontowych. Wybór materiałów jest ogromny, a ciągle pojawiają się nowe, ciekawe produkty. Jakie materiały zastosować w konkretnym przypadku? Które ułatwią i usprawnią budowę i remont? Czym tynkować, malować, impregnować, kleić, uszczelniać i czyścić?

Moderator: Deitermann

Awatar użytkownika
kasia111
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 02 kwie 2008, 9:56
Lokalizacja: Kielce
czym domyć fugi?

autor: kasia111 » 01 paź 2008, 14:08

Witam!
Proszę o pomoc w zakupie środka, którym mogłabym wreszcie domyć fugi i płytki gresowe po zakończonej budowie. Po robotach budowlanych brązowy kolor fugi stał się biłały, również gres jest białawy (imitacja ciemnej deski). Próbowałam juz różnych środków, ale może Państwo polecacie coś ekstra?

zanetta
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 gru 2011, 13:18
Lokalizacja: Wielkopolska
Re: czym domyć fugi?

autor: zanetta » 12 gru 2011, 22:49

Spróbuj RENO-SPOINA 1005 firmy Kreisel. Tutaj http://www.c-n-f.pl/produkty/1553/ref:46 mają też produkt Knaufa. Nie korzystałam z tych środków, ale z używałam Knaufa do czyszczenia gresu i byłam zadowolona.

Matskocz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 25 sie 2011, 12:54
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: czym domyć fugi?

autor: Matskocz » 12 sty 2012, 12:21

Po remoncie łazienki używałem Keranet Liquido, jeszcze jakaś resztka mi się ostała w butelce. Wygodne w użyciu - spray, bardzo dobrze czyści. Szczerze polecam.


Wróć do „Chemia budowlana”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów