Instalacja w łazience.

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

kowjanko
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 sie 2023, 14:15
Instalacja w łazience.

autor: kowjanko » 02 sie 2023, 14:28

Witam.
Jestem w trakcie remontu łazienki. Wykonawca podłączył odpływy w sposób pokazany na zdjęciu. Z prawej strony odpływ pralki, po środku z brodzika oraz z lewej z umywalki. Wszystkie podłączone do jednego ciągu, który trafia do głównego pionu. Czy jest to właściwe podłączenie? Czy nie będzie problemu z zasysaniem wody z brodzika i zaciąganiem zapachów z kanalizacji?
c84140218fb19df4.jpg

walter44
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2023, 13:20
Re: Instalacja w łazience.

autor: walter44 » 15 sie 2023, 13:34

W zeszłym roku zleciłem zainstalowanie nowej łazienki przez kogoś, kogo polecił mi znajomy (chociaż znajomy tak naprawdę ich nie używał, po prostu ich znał) i nie byłem pod wrażeniem. Trwało to bardzo długo i kosztowało dwa razy więcej niż się spodziewałem. To prawda, wygląda przyzwoicie, ale wciąż mam zimne poty, kiedy myślę o instalacji.

Zanim zatrudniłem tę osobę, przejrzałem Facebooka i zarezerwowałem 3 monterów łazienek, którzy przyszli dobrze poleceni, aby dać mi wycenę. 1 po prostu się nie pojawił i od tamtej pory nie miałem od niego wiadomości. 1 był bardzo przebiegły i próbował mnie przekonać, że nie możemy zrobić tego, co chcieliśmy (usunąć ścianę oddzielającą szafkę wentylacyjną od łazienki i wstawić kabinę prysznicową) myślę, że tak, że przyspieszyła to robota za podobną opłatę https://vlc.onl/ . Drugi wysłał swojego tatę (który, jak sądzę, z nim pracował), który po prostu nie wydawał się kompetentny

Kiedy po raz pierwszy patrzyliśmy na łazienki, odbyliśmy krótką pogawędkę z kimś z Wickes, który powiedział, że ich łazienki kosztują około 8 000 funtów i żałuję, że nie wybraliśmy się z nimi z perspektywy czasu. Jestem za wspieraniem małych firm, ale tak trudno jest znaleźć rzetelnych i kompetentnych handlowców


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Crawler] i 28 gości

Gotowe projekty domów