Jak położyć tę elewację ?

Zastanawiasz się z czego budować ściany? Chcesz wiedzieć jakie wykonać tynki? Szukasz pomysłu na ciekawe wykończenie elewacji? W tym dziale znajdziesz porady i inspiracje.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

LIPTONher
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2023, 17:03
Jak położyć tę elewację ?

autor: LIPTONher » 19 maja 2023, 17:11

Witam Was,

Jestem kompletnym amatorem, będę wykonywał tę prace po raz pierwszy. Prośba o wyrozumiałość i konkretne rady.

Mam domek na działce rod, działka znajduje się na terenie za Wisłą (niezalewowy). Domek już swoje lata ma, i pojawiają się pęknięcia.
Ostatnio wykonałem szambo i muszę w jakiś sposób obrobić tę dziurę na zewnątrz jak i wewnątrz domku. Tuż nad tą zewnętrzną dziurą, którą chce obrobić idzie w górę pionowe pęknięcie, które również chcę "załatać" .

Proszę o rady w jaki sposób to zrobić, jakiego materiału i narzędzi będę potrzebował ?
Proszę też o krótki opis jak to zrobić, komentarze typu "daj tę prace komuś innemu" :) odpadają, gdyż chcę to wykonać sam.

W załączniku zdjęcia.

pozdrawiam.
Załączniki
22.jpg
111.jpg

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Jak położyć tę elewację ?

autor: Baks » 22 maja 2023, 8:38

Z narzędzi, to na pewno najbardziej będzie Ci się opłacało kupić zestaw do szlifowania Faster Tools i do tego kilka szpachli Higo (najtańsze). Dziury załataj Knauf'em, zeszlifuj i nałóż gipsar, również zeszlifuj i pomaluj. Gotowe :D


Wróć do „Ściany elewacje fasady ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości

Gotowe projekty domów