Podłączenie do wodociągu

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Mateusz88
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2023, 11:42
Podłączenie do wodociągu

autor: Mateusz88 » 26 mar 2023, 11:55

Witam
Mam pytanie odnośnie podłączenia rury pex 32mm do istniejącego już na działce rurociagu ale z rury stalowej. Jako ze nie ma możliwości zamknięcia wody myśle o zamrożeniu wody. Czy jest może inna możliwość ? Otóż chce rozciąć rurę stalową i wstawić jakiś trójnik tak aby podłączyć tez rurę pex którą poprowadzę wodę do domku. Jak wyglądają te trójniki ? Proszę o porady. W wodociągach powiedziano mi ze muszę to zrobić na własna rękę oni tylko przyjadą podłączyć licznik już w domku.
Z góry dzięki

jirkal
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2023, 11:39
Re: Podłączenie do wodociągu

autor: jirkal » 08 maja 2023, 11:43

Dostarczam wodę pitną do mojego domu, ale zauważyłem, że nie jest to powszechne w obszarach bardziej rozwiniętych przez korporacje Speed Test https://vidmate.bid/ , takich jak Hitech lub Madhapur (przynajmniej drogi kompleks apartamentów mojego chłopaka nie ma podłączenia do wody pitnej) lub Gachibowli. Jakiś pomysł dlaczego?


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

Gotowe projekty domów