Meble kuchenne jakie ?

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

jaapkaru
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2022, 14:09
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: jaapkaru » 02 sie 2022, 14:11

ja uwielbiam styl nowoczesny chłodny i delikatny gładkie fronty bez udziwnień, prostota i elegancja :) [url="https://get-vidmateapp.com/home/"]vidmate[/url] [url="https://get-mobdroapk.com"]mobdro[/url]

julia113
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 02 sie 2022, 10:14
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: julia113 » 04 sie 2022, 9:04

Mam szafki i stol od IKEA, bardzo ładne. Chce jeszcze kupić taką szafę na ścianę z przyciskiem, żeby otwierała się i zamykała po naciśnięciu. Może ktoś widział takie?

Olga12
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2022, 9:12
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: Olga12 » 15 wrz 2022, 9:17

Polecam firmę Studio 3 Form. Mają serwis w całym kraju! Genialnej jakości meble i wygląd powala. Pomogli mi w zaprojektowaniu kuchni moich marzeń i zamontowali, wyszło to niesamowicie. Bardzo szybko realizują zamówienie i bez problemowo. Niedawno sama zamówiłam i byłam pozytywnie zaskoczona ponieważ dostałam gwarancje ceny na 6 miesięcy i 5 letnią gwarancję od producenta! Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej firmy i bardzo polecam skorzystać! :D

sebastian321
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2022, 7:44
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: sebastian321 » 29 wrz 2022, 7:54

Polecam Studio 3 Form. Dostałem piękne i znakomitej jakości meble, o takich marzyłem. Kuchnie pomogli zaprojektować aby była idealna. Gwarancje które dostałem są bardzo przydatne! Jestem bardzo zadowolony z zakupu i także Państwo będą zachwyceni :D

badych.r
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 mar 2022, 10:37
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: badych.r » 30 wrz 2022, 11:40

Ja zamawiałem od początku od znajomego stolarza super wykonanie, posłuży na pewno na wiele lat. Na sieciówki bym się nie rzucał

emsti
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 02 sty 2016, 10:37
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: emsti » 25 paź 2022, 6:11

Konicznie akcesoria bluma. Wygodna szafka pod zlewem z koszem na smieci otwierana poprzez nacisniecie kolanem. Talerze w szufladach na dole. Fajna jest szafka narożna z wysuwanymi półkami taka nerka. Gorne szafki otwierane do góry. Dobrze tez zrobic sobie szuflade na pieczywo. Uklad praktyczny lodówka blat sniadaniowy zmywarka zlew blat przed piecem płyta indukcyjna szeroka 90cm jest swietna za płyta blat do szykowania kawy czy herbaty i nakladania na talerze. Fajna jestcw układzie U. Wowczas msmy blst oddzielajacy salon. Ja mam wys. Na 100 a wysokosc blatu 90cm. Zlew jednokomorowy z ociekaczem XL franke.

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 484
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: martan » 22 lis 2022, 11:18

No i jeśli masz lub np. planujesz zakup termomiksa czy tam lidlomiksa (co kto woli) to dobrze dobrane miejsce pod sprzęt.
U mnie i u mojej mamy był z tym problem, ja muszę sobie dorabiać szafki do kuchni, mama też jak potem robiła remont znalazlysmy mu lepsze miejsce. Żeby go nie wysuwać w kółko i nie jeździć z nim po blacie najlepsze jest miejsce bez szafek wiszących, no i blisko okapu, wtedy można spokojnie używać varomy (tych górnych przystawek) bez ciągłego przedstawiania sprzętu ;)

Fronty mam matowe i frezowane, są bardzo proste w czyszczeniu - wybrałam kolor kawy z mlekiem.
http://www.forumbudowlane.pl/

kammaw
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 26 maja 2022, 21:38
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: kammaw » 20 gru 2022, 21:13

Dobre mebla maja w Meble Janas, wykonali nam piękną , nowoczesną kuchnię na wymiar. Meble solidne, tak jak chciałam meblejanas.pl

emmariano
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 05 gru 2018, 11:51
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: emmariano » 21 gru 2022, 8:51

Hehe. Widzę, że większość tych Waszych porad to czysta reklama:)
A ja sam zrobiłem u siebie kuchnię. Potem dla znajomego i jeszcze potem dla kuzyna. Najważniejsze to przemyśleć i stworzyć projekt. Czy w jakimś programie 3D czy na papierze nie ma znaczenia. Spisujesz wymiary, zamawiasz formatki w firmie gdzie tną i oklejają i masz gotowe elementy. Potem tylko wiercenie, skręcanie, montaż okuć i masz kuchnię. Dla niektórych to pewnie jakaś abstrakcja, a to naprawdę nie jest trudne. Fakt, że trzeba się narobić, ale jaka satysfakcja:)
Załączniki
111.JPG
;)

Agnieslawa
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2022, 11:12
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: Agnieslawa » 27 gru 2022, 11:49

Obecnie na rynku mamy zatrzęsienie mebli kuchennych . Zarówno tych gotowych , jak i na wymiar. Wiele kuchni wygląda pięknie, ale w trakcie użytkowania niestety wychodzą ich niedoskonałości( słabej jakości zawiasy, carga, systemy narożne oraz same płyty ).
Dobre jakościowo są kuchnie black red white. Firma pracuje na akcesoriach blum, które obecnie na rynku są najlepsze i dają gwarancję jakości niemalże do końca świata i jeszcze dłużej. Płyty meblowe również są na dobrym poziomie.
Ikea- ciekawy design , ale z jakością na lata już gorzej:(
Ostatnim rozwiązaniem jest kuchnia na wymiar, ale u stolarza czy producenta mebli, który jest na rynku już od wielu lat, czyli z przysłowiowym doświadczeniem. Jeszcze lepiej , jak zespół jest mieszany: starsi z wieloletnim doświadczeniem i młodzi z kreatywnymi pomysłami:) Wystrzegajcie się Państwo firm, które ledwo co powstały i obiecują przysłowiowe gruszki na wierzbie- z takimi kuchnia na pewno nie będzie ta wymarzoną:) Kuszą niską ceną i pięknymi zdjęciami, a potem tylko płacz...
Mogę polecić z Wrocławia , ale pracują na terenie całej Polski firmę Meble Kłosińscy. Wielu moich znajomych im zaufało przez lata i nadal wracają:)

krzysiek88.8
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2023, 14:33
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: krzysiek88.8 » 12 sty 2023, 11:35

My mamy BLUM i jesteśmy zadowoleni.

Arata
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2023, 10:53
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: Arata » 21 lut 2023, 6:19

Ten popularny kierunek to między innymi meble kuchenne na wymiar i pod zamówienie. Takimi propozycjami zajmuje się Studio Mebli Kuchennych w Konstancinie. Robią meble na zamówienie pod określony wymiar i przestrzeń.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: Złotowłosa » 17 kwie 2023, 8:05

Rozrysowac sobie mieszkanie dom na każdą porę roku i uwzględnić wszystkie ozdoby. No zima przyda się gniazdko na światełka do choinki w danym miejscu a z okazji innej może jakiś wieszak pod sufitem. Rozrysowac sobie ilość światla w samym roku koncie i dodać więcej małego oświetlenia i na różne sposoby włączonego np część na pilota a część ręcznie. Podzielić również pomieszczenie na dwa rodzaje oświetlenia-cieple i zimne. Więcej szafek do przechowywania.
Duża zamrażarka. Warzywa-owoce sezonowe zajmują nam 80% lodówki cały czas. Kran od zlewu wyciagany i ruchomy.
Szerokie szuflady kuchenne to złoto. Kabina prysznicowa z kafelek jest świetna. Żadnego czyszczenia zakamarków, szyb, brodzika w rantach
Jeśli samodzielnie macie problem z projektem, polecam kontakt z tym architektem wnętrz z Małopolski: marengo-architektura.com
Powinni pomóc urzadzić nieruchomość.

kojka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 06 sty 2017, 21:17
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: kojka » 21 sie 2023, 22:54

ja zamawiałam z firmy Meble Janas bo maja opinie bardzo dobre i przyzwoite ceny

emsti
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 02 sty 2016, 10:37
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: emsti » 29 sie 2023, 9:51

+szeroka płyta indukcyjna czy gazowa (co kto lwoli i ubi), + piekarnik na wysokości , +zmywarka 60cm, + lodówka 70cm szerokości, +szafki zabudowa do sufitu, +zlew dwukomorowy, gdzie obie komory są tej samej szerokości, +szuflady w dolnych szafkach, +płytki duże połysk w mazaje/wzory między szafkami (super w utrzymaniu czystości i nie widać zabrudzeń)
No i zdecydowanie na plus blat z naturalnego kamienia, mogę tutaj dać nawet namiar na firmę, która wykonuje takie realizacje: vertigostones.pl
Obrazek


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów