Firma Remontowo-Budowlana Szymon Kapera

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Barbi44
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwie 2021, 17:24
Firma Remontowo-Budowlana Szymon Kapera

autor: Barbi44 » 09 kwie 2021, 17:28


Barbi44
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwie 2021, 17:24
Firma Remontowo-Budowlana Szymon Kapera

autor: Barbi44 » 09 kwie 2021, 17:28

Super

agame
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 27 kwie 2010, 10:39
Re: Firma Remontowo-Budowlana Szymon Kapera

autor: agame » 01 lis 2021, 20:07

Niestety jest tu tylko odnośnik do strony, a pewnie czytelnikom zależałoby na tym, aby coś więcej się dowiedzieć. Ja mogę polecić firmę z Warszawy, która wybudowała nasz wymarzony dom :) Naprawdę super fachowcy, najwyższa jakość obsługi i solidne wywiązanie się z umowy.

Anna Kantor
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2023, 15:37
Re: Firma Remontowo-Budowlana Szymon Kapera

autor: Anna Kantor » 11 kwie 2023, 15:48

Dzień dobry,
ja niestety nie jestem zadowolona oraz nie polecam pracy pana Szymona Kapera. Właściwie to wszystko wskazuje na to, że spotkamy się przed sądem. Weszłam tutaj bo chciałam zaczerpnąć informacji nt opinii o tej firmie.
Najogólniej mówiąc pan Szymona najchętniej bierze zaliczki a jak już weźmie to potem długo na niego trzeba czekać. Długo, czyli inaczej niż się umawialiśmy. Firma Remontowo-Budowlana Szymon Kapera ułożyła mi kostkę tak, że miejscami stoi na niej woda. Są to duże kałuże. Nie odbierają telefonów, nie podają konkretnego terminu na naprawę choć reklamację na podstawie zdjęć uznali.
Nie polecam!


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości

Gotowe projekty domów