Jak uzyskać efekt prześwitywania poprzez mikrobeton?

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

burdziax
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2021, 10:42
Jak uzyskać efekt prześwitywania poprzez mikrobeton?

autor: burdziax » 17 lut 2021, 11:16

Witam :) Jestem w trakcie remontowania kuchni. Chciałabym się dowiedzieć, jak mogę w łatwy sposób uzyskać efekt prześwitywania używając wyłącznie mikrobetonu? Zależy mi żeby uzyskać jakiś fajny efekt dekoracyjny. Jakich produktów użyć? Bardzo proszę o pomoc :) Fajnie by było, jakby dało się je zamówić przez internet.

juliabryl
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2021, 12:28
Re: Jak uzyskać efekt prześwitywania poprzez mikrobeton?

autor: juliabryl » 17 lut 2021, 12:37

ja osobiście kupowałam z mezem produkty na asdsklep.
wystarczy kupić mikrocent o grubej warstwie, a później użyć mikrocentu struktury „fino” i właśnie można uzyskać taki efekt :)

Anuszka1187
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 25 sie 2022, 9:53
Re: Jak uzyskać efekt prześwitywania poprzez mikrobeton?

autor: Anuszka1187 » 31 mar 2023, 10:48

Jest kilka sposobów uzyskania takiego efektu. Najprostszym jest położenie na warstwę bazową mikrocementu o średnim uziarnieniu a na nią warstwę o drobnym uziarnieniu. Można wykorzystać dwa różne odcienie, wtedy efekt prześwitywania będzie bardziej wyrazisty


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów