Gdzie szukać inspiracji do aranżacji wnętrz?

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Marty_41
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2022, 19:53
Re: Gdzie szukać inspiracji do aranżacji wnętrz?

autor: Marty_41 » 18 gru 2022, 19:28

Cześć, jestem w trakcie remontu mieszkania. Aktualnie wybieram łóżko do sypialni oraz dzieci (3 i 5 lat). Koleżanka w pracy poleciła mi stronę: lozka.net.pl Widzę, że mają duży wybór. Koleżanka chwaliła solidny materiał. Czy ktoś może zamawiał z tej strony ? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Ninka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2022, 16:13
Re: Gdzie szukać inspiracji do aranżacji wnętrz?

autor: Ninka » 20 gru 2022, 16:22

Witam
Nie wiem czy dobrze trafiłam ale jak już znalazłam aranżacje do wnętrza to czy możecie mi pomoc w znalezieniu kogoś kto by mi to zrobił? Byłam przejazdem w Poznaniu i byliśmy w restauracji i tam były pięknie pomalowane ściany i takie drewno, to drewno to jeszcze chyba ogarnę ale te malunki, podam adres strony można u nich podejrzeć okukisushi.pl może ktoś tak potrafi i tą sztukaterie.

Agnieslawa
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2022, 11:12
Re: Gdzie szukać inspiracji do aranżacji wnętrz?

autor: Agnieslawa » 27 gru 2022, 11:30

Witam,
polecam pinterest :) Obecnie najwięcej ciekawych inspiracji. Bardzo ciekawe też jest pismo elle decoration. Wszystkie najnowsze trendy i każdy znajdzie też coś dla siebie.
Dobrym rozwiązaniem jest też umówić się z projektantem wnętrz na niezobowiązujące spotkanie , wówczas przeprowadzi wywiad tzw . ankietę potrzeb i prześle prezentację z propozycjami aranżacyjnymi/stylowymi. Dodatkowo pokaże wzorniki kolorów farb oraz płyt meblowych, które ułatwią dobranie materiałów.
Od razu uczulam przyszłościowo, żeby nie porywać się na wykonanie samych wizualizacji. Niestety na podstawie takich materiałów stolarz lub producent mebli nie wykona rzetelnych wycen.
Szukajcie Państwo biura projektowego, które na miejscu produkuje meble na wymiar . Mają większe doświadczenie techniczne, bo na bieżąco konsultują projekty z fachowcami na miejscu.

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Gdzie szukać inspiracji do aranżacji wnętrz?

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 30 mar 2023, 22:53

Szanowni Państwo,
Podstawą do stworzenia pięknego, funkcjonalnego wnętrza jest określenie własnych potrzeb, ustalenie budżetu i wybór odpowiednich materiałów. Praktyczne porady na temat aplikacji farb i gładzi, jak również przykładowe zdjęcia aranżacji można znaleźć na naszej stronie internetowej

Awatar użytkownika
tekla95
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 15 wrz 2023, 12:55
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:
Re: Gdzie szukać inspiracji do aranżacji wnętrz?

autor: tekla95 » 15 wrz 2023, 13:23

Ja ostatnio trafiłam na stronę stylowi.pl
Można tam znaleźć dużo inspiracji na wnętrza :)


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów