Dom z bali

Domy drewniane w praktyce ? tajniki prawidłowej budowy domów w różnych technologiach, specyfika eksploatacji, zagadnienia techniczne i opinie użytkowników. Wszystkie informacje na temat domów drewnianych znajdziesz w tym dziale.
Izugir
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 27 sty 2023, 12:03
Dom z bali

autor: Izugir » 14 mar 2023, 10:33

Jak prezentują się domy z bali na tle konkurencyjnych technik budowlanych?

TolaWa
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 27 sie 2021, 11:19
Re: Dom z bali

autor: TolaWa » 17 mar 2023, 12:45

Słyszałam że to jedna z tańszych opcji chociaż ja kupiłam akurat dom do remontu, oczywiście nie obyło się bez rzeczoznawcy budowlanego, znajomi polecili sprawdzoną firmę i na szczęście poważnych niedociągnięć nie było. Wyszło mniej więcej tyle samo już z wykończeniem wnętrza. Także jak się znajdzie fajną oferte to da się w rozsądnych cenach ogarnąć.

SpecOdWszystkiego
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 07 gru 2022, 21:00
Re: Dom z bali

autor: SpecOdWszystkiego » 27 mar 2023, 8:41

Bardzo podobają mi się takie domy z bali :)

Iriqyxa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 71
Rejestracja: 27 cze 2022, 8:40
Re: Dom z bali

autor: Iriqyxa » 19 maja 2023, 9:26

Umawiaj się na terminy budowy domu z bali w domyzbali . eco/. Stosują dobrej jakości, selekcjonowane drewno i dają gwarancję właściwie na wszystko. Jak coś się stanie później to nie zostawią inwestora, a to powszechne na innych rynkach niestety.

aperto
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 23 maja 2023, 14:05
Re: Dom z bali

autor: aperto » 23 maja 2023, 14:34

Gdzieś czytałem, że takie bale to często sprowadza się do nas do kraju ze skandynawi, czy to prawda? Do sklepu ornante.pl z tapetami w Katowicach potrzebujemy skandynawskich rozwiązań.

BansztofJozek
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 27 cze 2023, 16:09
Re: Dom z bali

autor: BansztofJozek » 27 cze 2023, 17:12

Możesz spróbować u Espiro Investments, chociaż nie wiem czy oni się tym w zasadzie zajmują. Może jakieś drewniane domy by robili ale pewnosci nie mam. Za to gdybys chcial solidny normalny z cegieł to dobrze do nich trafic :))

markobytak
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 31 lip 2023, 15:46
Re: Dom z bali

autor: markobytak » 31 lip 2023, 18:14

Osobiście uważam że dom z bali łączy funkcjonalność z estetyką. Ostatnio widzieliśmy z żoną taki dom i jesteśmy nim zauroczeni. Byliśmy zaskoczeni jego przytulnością jaką oferują.

Awatar użytkownika
meduar
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 04 wrz 2023, 12:21
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:
Re: Dom z bali

autor: meduar » 04 wrz 2023, 12:36

Na pewno drewno ma doskonałe właściwości izolacyjne, co pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury w domu przez cały rok. Przekłada się to na niższe koszty ogrzewania i chłodzenia.

Odpowiednio pielęgnowane domy z bali mogą przetrwać wiele pokoleń.


Wróć do „Domy Drewniane ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Gotowe projekty domów