Szukam jakieś inwestycji w Gdyni

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Mikos88
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 13 wrz 2022, 13:11
Szukam jakieś inwestycji w Gdyni

autor: Mikos88 » 13 lut 2023, 10:42

Szukam jakieś inwestycji w Gdyni, gdzieś blisko zatoki, gdzie będzie można kupić mieszkanie z rynku pierwotnego. Jeśli możecie jakiegoś dewelopera polecić i jesteście w stanie mi coś sensownego podpowiedzieć to dajcie znać.

Kasprowicz
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Re: Szukam jakieś inwestycji w Gdyni

autor: Kasprowicz » 15 lut 2023, 13:46

Na pewno na Redłowie są nowe inwestycje jak ta realizowana przez Semeko. Firma która buduje Alvarium od lat jest na gdyńskim rynku nieruchomości i maja spore doświadczenie i na swoim koncie wiele wykonanych inwestycji więc szukający mieszkania mogą czerpać z doświadczenia tego dewelopera.

medea
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:00
Re: Szukam jakieś inwestycji w Gdyni

autor: medea » 22 mar 2023, 12:26

A może bursztynowa zatoka w Trójmieście? Uważam że jest godnym uwagi bardzo nowoczesnym osiedlem gdzie przewidziano nawet stację naprawy rowerów i stanowisko ładowania samochodów elektrycznych

jadwigaka
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 05 lip 2022, 15:47
Re: Szukam jakieś inwestycji w Gdyni

autor: jadwigaka » 18 kwie 2023, 11:20

Jak już mowa o inwestycjach, to nie ukrywam, że mnie ostatnio zainteresowały obligacje samorządowe. Nie mam w tym temacie jakiejś większej wiedzy, ale słyszałam, że to papiery o niskim durationie czyli niskiej wrażliwości na zmianę stóp procentowych. Łączą oprocentowanie długo korporacyjnego z bezpieczeństwem papierów skarbowych. Mieliście z czymś takim do czynienia? Jeżeli tak, to koniecznie dajcie mi znać.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości

Gotowe projekty domów