Wrocław - okna - która firma ??

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

angelina87
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 paź 2019, 11:41
Re: Wrocław - okna - która firma ??

autor: angelina87 » 16 paź 2019, 11:47

ja również zamawiałam okna z hurtowni msm, dachowe mają dobrej jakości, i jest z czego wybeirać. Zawsze możesz się przejechać i pogadać z pracownikami

Dawidos84
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 mar 2015, 16:48
Lokalizacja: Wrocław
Re: Wrocław - okna - która firma ??

autor: Dawidos84 » 18 lis 2019, 21:36

2gie mieszkanie w oknach od firmy UHT, znowu profesjonalnie, tak więc drugi raz polecam :D 8)
lubię dobre produkty

temperownik
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:37
Re: Wrocław - okna - która firma ??

autor: temperownik » 09 sty 2023, 13:40

Jeśli szukasz dobrej firmy z oknami we Wrocławiu, to polecamy salon okien i drzwi Budvar Centrum we Wrocławiu przy ul. Czekoladowej 58A.
Profesjonalne doradztwo przy wyborze stolarki, szeroki wybór profili, najlepsze parametry okien oraz jakość i niezawodność wszystkich elementów w połączeniu z fachowym montażem jest gwarancją, że wyposażysz Swój dom w najlepsze możliwe okna i drzwi.

cleopatraaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:10
Re: Wrocław - okna - która firma ??

autor: cleopatraaa » 24 sty 2023, 10:56

Polecam salon Paszkiewicz we Wrocławiu na ul. Legnickiej 62.

Marek.s84
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 94
Rejestracja: 23 lut 2018, 8:50
Re: Wrocław - okna - która firma ??

autor: Marek.s84 » 03 mar 2023, 15:02

We Wrocławiu polecam odwiedzić punkt sprzedaży firmy Empol na ul. Armii Krajowej. To producent stolarki okiennej i drzwiowej z długimi tradycjami, który stosuje innowacyjne systemy okienne Schuco z PVC i aluminium. Mogę potwierdzić, że bardzo dbają o jakość i mają dobrą ekipę montażową.

wkrzyzakowska
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 05 lip 2023, 15:27
Re: Wrocław - okna - która firma ??

autor: wkrzyzakowska » 01 sie 2023, 15:25

Polecam Eska Windows - inwestycja w ich okna to najlepsze, co zrobiłam w ostatnich latach :D Stolarka aluminiowa jest dla mnie najlepsza, ta izolacja akustyczna!

krystian_75
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 05 lis 2021, 14:52
Re: Wrocław - okna - która firma ??

autor: krystian_75 » 10 wrz 2023, 15:49

We Wrocławiu warto odwiedzić także firmę Mitbau, która ma w swojej ofercie stolarkę w sprawdzonych systemach Schuco – zarówno z PVC, jak i aluminium. Mają bardzo doświadczonych doradców, którzy pomogli nam rozwiązać nasz problem. Nanieśliśmy zmianę w projekcie, wstawiliśmy większe okna i teraz jesteśmy bardzo zadowoleni z wyglądu naszego nowego domu.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości

Gotowe projekty domów