NAIL BOX - sieć stoisk manicure

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
NAIL BOX - sieć stoisk manicure

autor: Redakcja » 29 wrz 2014, 19:51

Redakcja

moniach
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:27

autor: moniach » 29 wrz 2014, 19:51

super!

werka.lapek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 paź 2018, 22:53
Re: NAIL BOX - sieć stoisk manicure

autor: werka.lapek » 29 paź 2018, 23:04

Jeśli chodzi o manicure, to ja ufam tylko marce neonail :) To jedyne lakiery hybrydowe, które mnie nie uczulają! No i mają naprawdę duży wybór kolorów, aż czasem sama nie wiem jaki wybrać ;)

Fazowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 08 kwie 2014, 15:55
Re: NAIL BOX - sieć stoisk manicure

autor: Fazowa » 09 cze 2021, 7:16

Dziewczyny, a czy zwracacie uwagę na wyposażenie salonu kosmetycznego gdzie robicie paznokcie? Bo ja tak… W moim ulubionym salonie w oko rzucają się profesjonalne biurka do manicure. Wyposażone są one między innymi w głębokie, praktyczne szuflady i specjalne poduszki zabiegowe, a takie połączenie gwarantuje komfort i najwyższy poziom obsługi.

Filimon
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2020, 15:45
Re: NAIL BOX - sieć stoisk manicure

autor: Filimon » 02 mar 2023, 7:33

Kupuję narzędzia najlepszej i najwyższej jakości na jednej stronie. Ważne jest, aby mieć miejsce, w którym możesz znaleźć absolutnie wszystko, co Cię interesuje. Bez żadnych problemów.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów