Domy szkieletowe - projekty

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
olesdomy
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 lut 2023, 23:50
Domy szkieletowe - projekty

autor: olesdomy » 21 lut 2023, 20:21

Witam

Chciałem nawiązać kontakt z firmami projektowymi w zakresie budowy domów szkieletowych. Proszę o info.

KarolBancek
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 31 gru 2022, 18:35
Re: Domy szkieletowe - projekty

autor: KarolBancek » 24 maja 2023, 9:12

Obrazek Ten projekt domu idealnego pasuje do mojego gustu :D Podoba mi się prostota wnętrza oraz eleganckie, niebanalne rozwiązania architektoniczne. A wy jak ? :D Chociaz nie wiem czy Espiro buduja takie domy chyba nie

Mariusz12RR
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2023, 7:03
Re: Domy szkieletowe - projekty

autor: Mariusz12RR » 02 cze 2023, 7:07

Cześć wszystkim! Jeśli szukacie firm zajmujących się projektami domów szkieletowych, polecam skorzystać z kilku dostępnych źródeł informacji. Możecie przeglądać internetowe katalogi budowlane, odwiedzać targi mieszkaniowe lub skonsultować się z architektem, który może polecić sprawdzone firmy specjalizujące się w tego rodzaju projektach. Ważne jest także czytanie opinii i recenzji innych klientów, aby mieć pewność, że wybieracie zaufanego i kompetentnego wykonawcę. Powodzenia w znalezieniu idealnej firmy do realizacji Waszego wymarzonego domu szkieletowego!

EugeniuszB7
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2023, 6:34
Re: Domy szkieletowe - projekty

autor: EugeniuszB7 » 23 cze 2023, 6:39

Domy szkieletowe powinny być zaprojektowane i budowane zgodnie z ekspertyzami budowlanymi oraz projektami, aby zapewnić bezpieczeństwo i trwałość konstrukcji. Ekspertyzy budowlane powinny uwzględniać odpowiednią wytrzymałość konstrukcyjną, stabilność i izolację termiczną domu szkieletowego. Projekt powinien obejmować odpowiednie rozwiązania konstrukcyjne, izolacyjne, wentylacyjne i instalacyjne, aby dom był energooszczędny i zgodny z obowiązującymi normami budowlanymi.

macko31
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 03 lut 2017, 11:00
Re: Domy szkieletowe - projekty

autor: macko31 » 03 sty 2024, 8:00

Duży wybój projektów domów szkieletowych i nie tylko znalazłem na pro-arte.pl. Rozważamy projekt TRYPOLIS 4, ma duży garaż i nowoczesną bryłę.

orewa
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2024, 9:03
Re: Domy szkieletowe - projekty

autor: orewa » 12 sty 2024, 9:06

Jedną z największych skarg, jakie słyszę, jest to, że wykorzystanie przestrzeni jest ograniczone, ponieważ ściany nie są pionowe.
Wyobraź sobie na przykład rozmieszczenie kuchni.

Małe przestrzenie już teraz stanowią wyzwanie do praktycznego zaaranżowania, nawet przy pełnej elastyczności w zakresie umiejscowienia drzwi, kuchni i łazienek. Dodaj dodatkowe wyzwanie w postaci krzywych ścian/dachu, a stanie się to dodatkowym wyzwaniem.

Talinowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2024, 13:43
Re: Domy szkieletowe - projekty

autor: Talinowski » 31 sty 2024, 13:46

orewa pisze:Jedną z największych skarg, jakie słyszę, jest to, że wykorzystanie przestrzeni jest ograniczone, ponieważ ściany nie są pionowe.

Wyobraź sobie na przykład rozmieszczenie kuchni.

Małe przestrzenie już teraz stanowią wyzwanie do praktycznego zaaranżowania, nawet przy pełnej elastyczności w zakresie umiejscowienia drzwi, kuchni i łazienek. Dodaj dodatkowe wyzwanie w postaci krzywych ścian/dachu, a stanie się to dodatkowym wyzwaniem.

W kwestii projektów domów szkieletowych, zauważyłem, że wiele firm oferuje projekty o nowoczesnej bryle. Jest to dobry trend, ponieważ domy szkieletowe doskonale nadają się do realizacji nowoczesnych projektów.

zuzula12
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 25 sty 2022, 18:41
Re: Domy szkieletowe - projekty

autor: zuzula12 » 11 mar 2024, 18:14

Zobaczcie sobie na oferty na garaże blaszane prime garage to ekonomiczne i trwałe rozwiązanie. Można sobie zamówić taki garaż na wymiar , wybrać materiały i kolory zależy co się komu po prostu podoba. Pomyślcie o takim rozwiązaniu. Ja polecam


Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

Gotowe projekty domów

cron