Nowy profil PAVA z Oknoplast

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

marko19
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 04 lip 2016, 22:15
Nowy profil PAVA z Oknoplast

autor: marko19 » 20 paź 2022, 11:44

W tym tygodniu ukazał się oficjalnie nowy profil w ofercie Oknoplast PAVA. Poczytałem trochę o tych oknach i wydają się być ciekawe. Dzisiaj przechodziłem obok salonu partnera u mnie w mieście i rozmawiałem na ten temat. Profil ciekawy, minimalistyczny, większa powierzchnia przeszklenia - smuklejsze sporo ramy niż np. w modelu winergetic. Zaciekawiła mnie ta metoda wklejania szyb na sucho. Nie słyszałem, by inni producenci stosowali ten sposób przy szkleniu. Co sądzicie?

cleopatraaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:10
Re: Nowy profil PAVA z Oknoplast

autor: cleopatraaa » 24 paź 2022, 16:41

Ja nie słyszałam o podobnej metodzie i też mnie zaciekawiło to. Byłam w salonie Oknoplast u mnie w mieście i za jakieś 2 tygodnie będą mieć ten model już na wystawce więc na pewno podjadę wtedy zobaczyć. Moja przyjaciółka i jej mąż poprosili mnie o poradę w sprawie okien, bo właśnie się budują. Mieli już zamawiać okna prismatic również tego producenta, ale jednak się wstrzymują i czekają na Pava. Myślę, że bardzo nowoczesny i ciekawy profil. Sprzedawca mówił, że te okna będą mieć lepsze parametry niż Prismatic, skrzydło będzie dość niskie i to właśnie fajne w tym modelu. Na pewno ciepły profil. Wklejanie szyby na sucho skutkuje tym, że nie wymaga okna tak częstej regulacji.

marko19
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 04 lip 2016, 22:15
Re: Nowy profil PAVA z Oknoplast

autor: marko19 » 14 lis 2022, 10:49

I jak oglądałaś na wystawce? Mnie się podoba osobiście. Tak z ciekawości chciałem zobaczyć nawet.

cleopatraaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:10
Re: Nowy profil PAVA z Oknoplast

autor: cleopatraaa » 25 lis 2022, 10:10

Byłam niedawno i powiem Ci, że fajnie te okna wyglądają. Głupia jestem, bo nie zrobiłam zdjęć, a mogłabym Wam tu wrzucić. No nic będę jeszcze raz tam jako osoba towarzysząca przy wyborze okien to może zrobię te zdjęcia chociaż poglądowo. Podoba mi się smukła rama, faktycznie dużo więcej naturalnego światła wpadnie do pomieszczenia. Dodatkowo profil wydaje się być na prawdę stabilny. Ciekawe bardzo ciekawe.

Awatar użytkownika
jacek22
Aktywny
Aktywny
Posty: 196
Rejestracja: 29 sie 2012, 10:24
Re: Nowy profil PAVA z Oknoplast

autor: jacek22 » 25 sty 2023, 12:18

Jestem ciekaw tych okien, ja sam od lat mam inny model i sobie chwalę wybór, ale z ciekawości czytałem o modelu Pava. Bardzo nowoczesne podejście do produkcji, wklejanie szyb na sucho. Ponadto duże przeszklenie i dobre parametry. Jak ktoś będzie je miał już zamontowane to wrzućcie zdjęcia.

kiniakinga
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 21 wrz 2017, 14:04
Re: Nowy profil PAVA z Oknoplast

autor: kiniakinga » 21 lut 2023, 18:26

marko19 pisze:W tym tygodniu ukazał się oficjalnie nowy profil w ofercie Oknoplast PAVA. Poczytałem trochę o tych oknach i wydają się być ciekawe. Dzisiaj przechodziłem obok salonu partnera u mnie w mieście i rozmawiałem na ten temat. Profil ciekawy, minimalistyczny, większa powierzchnia przeszklenia - smuklejsze sporo ramy niż np. w modelu winergetic. Zaciekawiła mnie ta metoda wklejania szyb na sucho. Nie słyszałem, by inni producenci stosowali ten sposób przy szkleniu. Co sądzicie?


Byłam na budowie u znajomych i oni mają te okna. Bardzo ładne, fajny też kolor wybrali aż żałuję, że nie spytałam. Taki drewnopodobny jaśniejszy. W każdym razie zadowoleni byli z montażu, i mówią że okna ciepłe, ale ocenią jak się wprowadzą.

marko19
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 04 lip 2016, 22:15
Re: Nowy profil PAVA z Oknoplast

autor: marko19 » 24 kwie 2023, 15:13

To daj znać, jak się wprowadzą ;) Na jednej grupie budowlanej na FB taki chłopak mówił, że na prawdę solidne te okna. Teraz siostra i brat będą się budować, załatwiają póki co pozwolenia, ale ten profil też mają na oku.

Przemsza
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 31 gru 2016, 14:34
Re: Nowy profil PAVA z Oknoplast

autor: Przemsza » 25 lip 2023, 11:05

Mojemu sąsiadowi z ulicy montowali kilka dni temu te okna. Byłem z ciekawości zajrzeć na budowę. Fajnie się prezentują i sąsiad też twierdzi, że podobają mu się. Oceni tak na prawdę po wprowadzce, jak one w praktyce się mają, ale sądząc po renomie producenta i tym, że trochę czekaliśmy na nowy model po Prismatic to myślę, że jest to na prawdę dopracowany profil.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 93 gości

Gotowe projekty domów