Kost-Bet kostka brukowa, ogrodzenia opinie

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

cleopatraaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:10
Kost-Bet kostka brukowa, ogrodzenia opinie

autor: cleopatraaa » 13 gru 2021, 19:11

Witam,
Korzystał ktoś z oferty firmy Kost-Bet? Jest to producent wyrobów betonowych w tym kostki na podjazd oraz ogrodzeń, siedziba Aleksandria pod Częstochową. Mam u nich upatrzoną kostkę i ogrodzenie, ale zastanawiam się czy producent jest godny polecenia. Będę wdzięczna za każdą uwagę.

swen
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 23 mar 2017, 19:38
Re: Kost-Bet kostka brukowa, ogrodzenia opinie

autor: swen » 14 gru 2021, 19:51

Cześć. My zamawialiśmy w Kostbecie kostkę w lato. Firma godna polecenia, kostka na czas, żadnych pęknięć czy obić w miarę równe bloczki. Brukarz chwalił, jak układał ;)

kiniakinga
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 21 wrz 2017, 14:04
Re: Kost-Bet kostka brukowa, ogrodzenia opinie

autor: kiniakinga » 15 gru 2021, 16:59

Z własnego doświadczenia wypowiem się dopiero na wiosnę, jak będziemy układać kostkę i robić ogrodzenie. Na razie wypowiem się może, dlaczego sama zdecydowałam się na skorzystanie z ich oferty. Siostra moja starsza budowała się kilka lat przede mną, dlatego mogłam czerpać od niej inspirację oraz uczyć się na ewentualnych błędach. Jeśli chodzi o kostkę, ogrodzenie, schodki betonowe i takie krawężniki do alejek w ogrodzie to oni wszystko tam zamawiali i bardzo mi polecała bo zadowolona. Przede wszystkim beton to jakość, ja sama uważam, że na takich elementach nie ma co oszczędzać, choć Kost-Bet ma ceny dość atrakcyjne w porównaniu do niektórych wiodących producentów. Ja sama mam zamiar skorzystać z pomocy architekta z ich firmy, który zaprojektuje mi fajnie aranżację mojego otoczenia domu. No to chyba tyle, jakbyś miała jakieś pytania to śmiało ;)

cleopatraaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:10
Re: Kost-Bet kostka brukowa, ogrodzenia opinie

autor: cleopatraaa » 28 gru 2021, 19:56

Zgodzę się z Tobą, że na takich elementach nie ma co oszczędzać, ale tutaj akurat Kost-Bet ma całkiem korzystną cenowo ofertę, jak porównywałam z dwoma innymi producentami. Raczej zdecydujemy się na nich. Widzę, że macie dobre doświadczenia, a nam też parę osób chwaliło. Opinie o Kost-Bet w internecie też czytałam dobre.

Awatar użytkownika
jacek22
Aktywny
Aktywny
Posty: 196
Rejestracja: 29 sie 2012, 10:24
Re: Kost-Bet kostka brukowa, ogrodzenia opinie

autor: jacek22 » 16 lut 2022, 11:34

Firma ma dobrą renomę i nie działa tylko lokalnie u siebie. Mnie dostarczyli 100km od nich nie było problemu, a z z jakości jestem zadowolony.

Pioter1979
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2022, 8:39
Re: Kost-Bet kostka brukowa, ogrodzenia opinie

autor: Pioter1979 » 14 maja 2022, 8:46

Zakupiłem palisadę ROYAL gładką w kolorze białym. Nie jest ani gładka, ani Royal, ani biała. Dodatkowo wymiar palisady potrafi różnić się na wysokości do 15 mm. To co jest na zdjęciach a w rzeczywistości to zupełnie dwie różne sprawy. Ogólnie spodziewałem się zupełnie innej jakości. Jestem zawiedziony bo cena wychodzi ogromna. To jest ponad 4000 zł za m3 betonu. Nie polecam

Przemsza
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 31 gru 2016, 14:34
Re: Kost-Bet kostka brukowa, ogrodzenia opinie

autor: Przemsza » 08 cze 2022, 19:26

Hmm to dziwne, a zgłaszałeś do producenta lub do przedstawiciela? Mój znajomy coś reklamował i mu przyjęli zgłoszenie bez problemu wymienili mu bloczki. Spróbuj z tego co wiem pod kątem obsługi klienta oni są w porządku. Z betonem wiadomo różnie, ale generalnie produkty mają bardzo fajne.

marko19
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 04 lip 2016, 22:15
Re: Kost-Bet kostka brukowa, ogrodzenia opinie

autor: marko19 » 20 lip 2022, 11:31

Ja sobie kostkę z Kost-Betu chwalę. Mam u siebie model Akropolis, do tego krawężniki i ogrodzenie też z tej firmy (Royal). Polecam.

cleopatraaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:10
Re: Kost-Bet kostka brukowa, ogrodzenia opinie

autor: cleopatraaa » 11 lis 2022, 11:50

Pioter1979 pisze:Zakupiłem palisadę ROYAL gładką w kolorze białym. Nie jest ani gładka, ani Royal, ani biała. Dodatkowo wymiar palisady potrafi różnić się na wysokości do 15 mm. To co jest na zdjęciach a w rzeczywistości to zupełnie dwie różne sprawy. Ogólnie spodziewałem się zupełnie innej jakości. Jestem zawiedziony bo cena wychodzi ogromna. To jest ponad 4000 zł za m3 betonu. Nie polecam


Pierwsza taka opinia, takto każdy zadowolony. Wiesz dobrze sobie pojechać na żywo zobaczyć kolor itd. Ja akurat wszystko miałam takie jakie być powinno. Cenowo też mi korzystniej wyszło niż w 2 innych firmach, nie będę wymieniać.

adam_pef
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 22 mar 2017, 10:24
Re: Kost-Bet kostka brukowa, ogrodzenia opinie

autor: adam_pef » 10 lut 2023, 12:58

Wszystko zależy jaki chcemy kolor i wzor. Jest tego na rynku mnostwo. Ja sam dlugo szukałem az w koncu z zona wybralismy kostke z Semmelrocka - Silva Kupilismy bo dali nam dobre ceny. Teraz bym wybral inny wzor. kolor jest spoko ale to zawsze tak jest ze po czasie podoba sie cos innego :)


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Gotowe projekty domów