Dobry deweloper w Gdyni

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Fikol
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 28 cze 2022, 7:57
Dobry deweloper w Gdyni

autor: Fikol » 06 lut 2023, 9:03

Możecie mi podpowiedzieć jaką inwestycję blisko plaży w Gdyni obecnie warto wybrać, gdzie ewentualnie można szukać mieszkania po inwestycje, żeby potem je przeznaczyć na wynajem? Nie znam rynku nieruchomości w Gdyni więc też w ciemno nie chce wybierać.

Motoproton
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 28 cze 2022, 8:47
Re: Dobry deweloper w Gdyni

autor: Motoproton » 10 lut 2023, 7:50

Całkiem sporo jest obecnie inwestycji w Gdyni, również firma Semeko obecna na rynku od wielu lat swoje inwestycje dość mocno promuje więc to szansa na zakup mieszkania, w tym na Morskiej nowa inwestycja.

KowalskiRob
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 30 sty 2024, 21:35
Re: Dobry deweloper w Gdyni

autor: KowalskiRob » 29 lut 2024, 23:21

APM Development może coś robią w Gdyni? Chociaż wydaje mi się ze oni działają tylko lokalnie w Warszawie. Niemniej bardzo lubię Gdynię jak tak piszecie to aż by się człowiek wybrał i spędził trochę czasu na plaży, prawda? Gdańsk już dla mnie nie jest aż taki piękny, za dużo ludzi


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

Gotowe projekty domów