Jak zostać rolnikiem

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
Kamilos77
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 08 lut 2021, 16:00
Re: Jak zostać rolnikiem

autor: Kamilos77 » 25 mar 2021, 10:10

Bycie rolnikiem wcale nie jest takie proste. Musisz się znać na swojej pracy i wiedzieć co jest w niej potrzebne. Jak masz krowy - kupujesz dojarki, jak masz konie to pastuch dla koni, a jak tylko zboże to traktor :D :D poczytaj trochę najpierw o rolnictwie.

Aguś12r
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 02 sty 2022, 22:51
Re: Jak zostać rolnikiem

autor: Aguś12r » 02 sty 2022, 22:58

Żeby zostać rolnikiem to przede wszystkim trzeba mieć odpowiednią szkołę. To taka podstawa żeby w ogóle myśleć dalej. To nie jest prosty zawód. Ja właśnie kupiłam preparaty na stonkę ziemniaczaną bo co roku mam z nią problem.

Zenon4
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 27 lip 2021, 8:32
Re: Jak zostać rolnikiem

autor: Zenon4 » 22 kwie 2022, 15:04

Wiele osób poszukuje sprawdzonej strony na której będzie mogło zakupić sprzęt przydatny podczas chowu bydła. Polecam Wam firmę posiadająca w swojej ofercie ruszty betonowe w atrakcyjnej cenie.

nasionakukurydzy
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2023, 9:42
Re: Jak zostać rolnikiem

autor: nasionakukurydzy » 08 lut 2023, 9:50

zostanie rolnikiem nie jest takie łatwe jak może się wydawać, decydując się na hodowlę, trzeba ją nakarmić, żeby nakarmić to trzeba zasiać. Dla przykładu dobre nasiona kukurydzy to koszt rzędu 650 - 700 zł. Więc najpierw trzeba dużo pięniędzy zainwestować, bazować na dotacjach itd. żeby później wyciągnąć te pare złotych zysku.

Basia80W
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2023, 17:58
Re: Jak zostać rolnikiem

autor: Basia80W » 30 maja 2023, 18:07

Jeśli będziesz używać maszyn Agco tj. Massey Ferguson, Fendt czy Valtra, to części do tych maszyn znajdziesz w Interrol. Mają dobre ceny. Co ciekawe, warto do nich napisać o zamienniki, wtedy cena będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

Gotowe projekty domów