Telewizja naziemna

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

teresa.oros
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 20 paź 2018, 17:04
Re: Telewizja naziemna

autor: teresa.oros » 10 mar 2021, 19:15

Jest dostępnych wiele telewizji, ale ja wolę internetowe. Niedawno znalazłam platformę, która ma w ofercie ponad 100 kanałów z Polski i zagranicy. Pakiet Starter PLUS, TVN24 i Eleven SPORTS można wykorzystać przez 7 dni za darmo. Nie ma długoterminowej umowy, a można z niej zrezygnować w każdej chwili.

scesny
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 09 sie 2021, 8:58
Re: Telewizja naziemna

autor: scesny » 09 sie 2021, 9:16

Naziemna jest całkiem ok. Może nie ma wszystkiego co by się chciało ale się rozwija. Teraz jakoś ma się standard zmienić? Platformy internetowe mnie osobiście nie przekonują. To jednak wymaga internetu i to dobrego. Jak się w domu pracuje i jest rodzina która ogląda, to robi się problem - albo telewizja albo praca. Więc wybór ja widzę albo skromna naziemna, albo wypasiona kablówka. Pakiety w kablówkach są w całkiem dobrych cenach, nawet bardziej atrakcyjnych niż te platformy. Mieszkając w Białymstoku mieliśmy od Elpos. W fajnej cenie całkiem sporo programów. Nawet nie pamiętam co tam mieliśmy, ale było tego więcej niż czasu na oglądanie.

serbaje
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2023, 19:03
Re: Telewizja naziemna

autor: serbaje » 26 sty 2023, 21:20

Telewizję oglądam już bardzo rzadko, znacznie więcej czasu poświęcam na oglądanie filmów czy seriali online.


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

Gotowe projekty domów